Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szép arcú, kövér lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arcú, kövér lányoknak miért nem lehetnek párkapcsolataik, de csúnya vékonyaknak igen? 16/l A szép vékonyt megértem:D

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy kövér vagyok, főleg a lábaim a vastagak, de a derekam,vállam aránytalanul kicsi a testemhez, tokám nincs, na és az a lényeg, hogy akiket személyesen ismerek, osztáytársak, barátok, bulikból emberek, ők mind csak havernak tartanak,(nem egóból) de tudom, hogy nagyon szeretnek, a buli lelke vagyok, az osztáyban bármikor tudok jó kedvet csinálni, és hogy az ő szavukkal éljek egy cuki cukorbomba vagyok.

És ezt az egész személyiség dolgot azért hoztam fel, mert vannak olyan fiúk a facebookon, akik bejelölnek, és elkezdenek rám írogatni,(és ismét nem egóból) de sokan mondták hogy nagyon bájos,szép arcom van,tetszek nekik, és lenne-e kedvem velük találkozni, aztán meghívtak egy sétára a városban, jót beszélgetünk,nevetünk és utána nem kerestek. Miért van ez? Miért baj az, ha valaki kövérebb az átlagnál?

Azért hoztam saját példát, mert egyszerűen nem értem, ha kövér vagyok, akkor miért nem lehetek valakivel...



2015. okt. 12. 21:48
 1/8 True Damage ***** válasza:
Mert a nagx atlag szexualisan ezt nem tartja vonzonak.Akit megnem tartasz vonzonak azzal nem is fogsz komolyabban "foglalkozni" ez van. :/ Ha mazlid van majd lesz egy kivetel:)
2015. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig vannak idealok, regen is voltak most is vannak. Regen az oskorban ugye az ideal a koverseg volt.Most ez megvaltozott.

Ket okbol mondhatjak neked, hogy szep/cuki/gyonyoru arcod van, mert ugy gondoljak vagy mert hazudnak.Biztos szep vagy, ugyebar a szepseg relativ.A vekonyak kaposabbak de rengeteg fiunak tetszenek a ducibb lanyok is. Ne add fel megtalalod te is az igazit!

2015. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha írogatnak rád facebookon, hogy találkozni akarnak, akkor valószínűleg nem a kövérséged lesz a probléma.
2015. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?nem a kövérségem a probléma?
2015. okt. 12. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha képesek találkozni veled, akkor valószínű tetszel nekik, akármekkora darab vagy is. Ha a randi után nem hívnak akkor valószínű a személyiséged nem tetszik nekik.
2015. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Ha szép az arcod azzal sok mindent tudsz kompenzálni, szerintem is a személyiséged körül lehet valami, vagy többnyire arcképes képek vannak fent face és ők csak azt látják, nem fog senki megbántani az alakoddal legalábbis akinek van agya az nem ró fel ilyesmit.. vagy kissé komolytalan vagy, az hogy buliba meg a suliba hülyéskedtek az ott nagyon jól elmegy, persze a humor fontos egy találkozón de ha minden percbe vigyorogsz mint a tejbe tök, lehet kissé komolytalannak tűnhetsz. de ehhez jobban kellene ismerni, így ez csak egy következtetés..
2015. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Santana_33 ***** válasza:
82%
A koverseg a problema, nyilvan a kepeiden nem latszik... de a fiuk ezt atvereskent elik meg, szemely szerint en is gyulolom az ilyeneket. Az emberek fogadjak el onmagukat es vallaljak fel a kozossegi oldalakon is, maskulonben miert varod el egy fiutol hogy elfogadjon ugy ahogy van. Ha a kepeken megfeleloen latszana nem lenne trukkozes valoszinuleg megcsappanna az erdeklodok azama de a maradeknak komoly szandeka lesz.
2015. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak bejönnek a duci lányok. Például nekem. Ha szeretnél beszélgetni, írj privit :) 23/f
2015. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!