Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el vele beszelni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszelni?

Figyelt kérdés
Van 1 lany akivel meg sose beszeltem es nincs kozos ismeros se ezert nem tudom hogy hogyan szolitsam meg vagy hogyan irjak ra vegso esetben mert bar volt mar tobb baratnom is mindig kozos ismeroseink voltak igy egyszeru volt megismerni de most nem megy:) legyszi segitsetek 17F
2016. márc. 8. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉLŐBEN vagy NETEN? Lényeges kérdés.
2016. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocsi igazabol mindkettore jok lennenek opciok
2016. márc. 8. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én preferálom a valóságot. Hívd el sétálni, ha süt a nap (borult időben rossz lesz a kedvetek). És ismerd meg jobban.

Ha kérdésed van írj rám privátban. Szerintem egész délután gépközelben leszek. :)

Sok sikert.

2016. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!