Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el beszélni/mon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélni/mondani a mondandómat egy olyan lánynak akit nem ismerek de tetszik?

Figyelt kérdés
Amikor látok egy olyan lányt az utcán vagy a buszmegben is akár egyszerűen nem merek odamenni és Mikorra elszánom magam hogy odamegyek akkor megtorpanok és elkezdek gondolkodni hogy mit mondjak és mivel lefagyok ezért inkább hagyom a dolgot. De már erőt akarok venni magamon és odamenni ismerkedni. A mai nap is elhalasztottam egy ilyet minap a buszmegbe és szemesztünk is egymással de nem mertem odamenni. Hozzáteszem 14 éves fiú vagyok. Előre is Köszi a válaszokat!!

2016. febr. 18. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el a lány felé lépdelni MOSOLYOGVA, és ha megvan a szemkontaktus, akkor menj oda, kérdezd meg melyuk buszra vár, hogy hova valósi... nem tudom mennyire ismered, de ha nem annyira, akkor azt kérdezd meg, hogy melyik suliba jár vagy hanyadikos.. beszélj magadról is...

Ha nyitott, akkor kérdezd meg, hogy van e facebookja...

Beindul a beszélgetés... ;)

2016. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először csak köszönj, mutatkozz be, és ha esetleg észreveszel valami közöset kettőtökben, mondjuk a telefonján az általad is kedvelt zenét hallgatja, vagy bármi ilyesmit, beszélgess vele arról.Ha meg nincs ilyen, dicsérd meg a ruháját, a szemét, a haját, bármit :D
2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!