Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa utálja a barátomat, mert...

Apa utálja a barátomat, mert "putriban" laknak. Ezzel mit kezdjek? Jogos, hogy nem akarok vele többet beszélni?

Figyelt kérdés

Az apám végtelenül önző, saját magán kívül senkit nem szeret. Ezt a saját anyja is megmondta.

A barátomat és a családját nem szereti, mert szerinte szegények és "putriban" élnek... Ez azt jelenti, hogy nem villájuk van és nincsenek több tízmilliót érő autóik, nem vesznek egy vagyonért felesleges dolgokat és nem az a fontos nekik, hogy másoknak mutogassák, hogy nekik mennyi pénzük van.

A barátomnak van két testvére, az egyik külföldön orvos, a másik egy neves egyetemen tanul, szintén külföldön. Lehet, hogy nincs több nyaralójuk, ingatlanuk külföldön, de nem is kell arra felébredniük reggel, hogy a rendőrség kopogtat házkutatás miatt.


Meg olyanokat mondd, hogy így engem is magával ránt, nekünk nem szabad keveredni az ilyen emberekkel (???). De hát a barátom apukája orvos, az anyukája nyelvtanár. Van pénzük, a házuk is szép, de nem hivalkodó, kívülről egy tök átlagos családi ház. Nekik nem az a fontos, hogy az emberek tudják, hogy milyen a medencéjük, vagy hogy 2-3 évente cserélgessék az autóikat.



Apa egész életemben csak pénzelt, sosem beszélgettünk és játssza az eszét, hogy beleszólása van az életembe és hogy igenis szakítsak a barátommal.


2015. máj. 3. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért ti meg ennyire telivagytok? Jólesik dicsekedni...? Én örülnék barátodék házának is. Rám mit mondana apád. Egy fos panelban lakok. Apád talán vegyen akkor villát a barátodnak és akkor nem zavarja majd.


És amiért adtam ezt a tanácsot, nekem is vehetne egy normális lakóhelyet.

2015. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mi dicsekvés ezen??

Elég nehezen magyarázhattam volna el a helyzetet, ha nem írom le, hogy apám milyen.

2015. máj. 3. 11:08
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Meg ne sajnáljalak.. Szólj, ha nem jó neked otthon, szívesen cserélek veled!
2015. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy?
2015. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ne itt vezesd le a feszkót, inkább menj el futni, vagy valami...
2015. máj. 3. 11:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt még egyetem alatt egy jó barátnőm, akinek hasonló szülei voltak, mint a te apukád. Sokat sírt miattuk.

Ne foglalkozz apukád véleményével. Ha fontos a barátod, és szereted, tarts ki mellette.

2015. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
17 vagyok, 3 és fél éve vagyunk együtt.
2015. máj. 3. 11:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod a helyzetet, hogy nem szép, amit édesapád csinál, viszont amíg pénzt ad, addig beleszólást is fog gyakorolni az életedre, hiszen a pénz miatt megtehetőnek érzi. Ha teheted, mihamarabb kezdd el építeni a saját életedet, különköltözési lehetőségedet és onnantól nem szólhat bele. Addig meg ki kell bírni. Egyik füleden be, másikon ki. megérteni úgysem fogja a szeretet lényegét, megmagyarázni nem tudod neki.
2015. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Kitalalt gazdagkislanyos sztori, sokadik resz.


Nem unod meg? Szanalmas vagy.

2015. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon gyenge sztori. Olvasd végig miután leírod, ha már sztorit akarsz kitalálni.
2015. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!