Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vetessem magam észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetessem magam észre egy fiúval, akivel csak az iskola folyosón találkozok (és akkor is csak annyi hogy köszönünk egymásnak. )?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele ,írj rá fb-n mert ki tudja meddig fogsz arra várni hogy ő szólitson meg :D ez aleglogikusabb
2016. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat ne akorj alj ele milor pislog mert akkor nem lat 😊 de amugy milyen szinu a hajad??

Mindegy dobald a hajad az nagyom vonzo...

Mosolyogj mindig...

Es ne csak koszonj kerdezd meg ezt... amugy mi ujsag hogy vagy?

16F

2016. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hajrázás mégis miben segít? Legfeljebb abban, hogy úgy nézek majd ki mint aki a diliházból szabadult...

De azért köszi a tippeket :)

2016. márc. 8. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ugy te 😊 es Bocsi en fogalmaztam hülyén... Szoval csak turj bele a hajadba 😃...
2016. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét, és rángasd magaddal, majd kötözd le, hogy csak a tiéd legyen. Szóval, egyszerűen csak kezdeményezz felé valamivel, hiszen szerintem a Fiúk nagy része tud változtatni a "barát zónán"
2016. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-os ub orulnek ha ezt csindlna egy csaj 😊 utana egesz eletemben csak őt akarnam...
2016. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es honnan tudod hogy nem vett mar eszre? Te hogy szeretned hogy lepjen?
2016. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oki, akkor ki probálom a hajasat 😉

...és szerintem már észrevett, csak nem "úgy" vett észre 😉 akarom momdani, tudja hogy a világon vagyok, de azt szetetném, ha oda jönne hozzám és tőlem aztán bármit mondhat a szián kívül...

2016. márc. 9. 07:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne facebookal kezdj! Nem valószínű, hogy jó sülne ki belőle... (Saját példámra alapozva)
2016. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!