Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg? 14/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg? 14/F

Figyelt kérdés
Összejöttem ma valakivel, holnap is találkozok vele, és meg akarom csókolni :D nem kérek kioktatást, és noob kommentet , mert nincs korán, tudom. Csak annyi lenne a kérdés, hogy amikor találkozok vele, elmegyrk vele sétálni, és amikor épp nem lát senki hogyan csókoljam meg? Ez lenne az első csók :D Leírnátok hogyan is kell? Mert én vagyok olyan szerencsétlen, hogy ezt is elszúrom.
2016. márc. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Hogy jöttetek össze, ha még meg se csókoltad?:D

És az sem számít, ha nem lát senki se ... a csók nem óvodásoknak van.

Pont úgy a legütősebb ha felvállaljátok egymást; "Igen, én őt szeretem annyira, hogy megcsókoljam"


Nincs ezen mit szégyellni.


És hogy mikor tedd?

Nincs kőbe vésve. Érzésre megy. Amikor úgy érzitek, hogy most van az a pillanat.

Előnyös nem búcsúra hagyni, de mondjuk nálunk is búcsúnál csattant el.


Hosszan búcsúzkodtunk, öleltük egymást, nem tudtunk szakadni egymástól, aztán amikor hajoltunk középre hogy akkor adjunk búcsúpuszit egymásnak, akkor én középre tartottam teljesen érzésből, ő pedig várta, nem hajolt el.


Ezen nem tudom mit részletezzek még :D

Legyen tököd srác!:D

2016. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Papi Gonzales ***** válasza:

mi az hogy senki nem látja...most baj?

szintén srác az illető?...és akkor mivan?


egyébként meg sima liba elhatározod oszt kész...úgyse úgy fog történni ahogy te akarod...

én anno csak egy sima csókot akartam adni a lánynak de ő már rögtön a számban volt szóval igényesen meg is harapdáltam szegényt....aaaah...good time :')

2016. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az számít, hogy lát e valaki. Ő a szégyellős... És amúgy csak úgy hirtelen nem lehet megcsókolni? Megsértődne?
2016. márc. 10. 16:45
 4/7 Papi Gonzales ***** válasza:
hát talán azért ne hirtelen...
2016. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1# vagyok,

Miért lettem lepontozva?? pff


Ami meg az utolsó kérdéseidet illeti;

Rá kell hangolódni, nem csak úgy hirtelen megy az.

Építsd fel hangulatban a dolgot.


A tekintetén látni fogod hogy mi van, hidd el. ha pedig nem látod a tekintetét, mert lefele süti a szemét + mosolyog, pironkodik, az már haladás ... zavarban van akkor.


Aztán ha már elég komfortosan vagytok az érintéssel, akkor állánál felemelheted a tekintetét, simizheted az arcát és nyomhatsz puszit mondjuk a homlokára, arcára ... ha nem elutasító, akkor nyitott az irányodba, ott még építheted tovább a dolgot, de meg is próbálhatod.


Ez helyzetfüggő... nem lehet receptet írni erre.

2016. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le!
2016. márc. 11. 18:37
 7/7 anonim válasza:
0%
gyakorolj a kutyadon xD
2016. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!