Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon megsértődött?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megsértődött?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam, egy lány, és nyelvi órán mellette ülök. Órán szólt nekem, hogy csukjam be az ablakot, de annyira el voltam ábrándozva, hogy csak 10 perccel később jutott eszembe. Utána már nem is szól hozzám órán, és amikor véget ért az óra, elsietett.
2016. márc. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt egy ilyen kérdés amikor ez az ablakos dolog benne volt?
2016. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én biztos nem írtam még ki ilyen kérdést.
2016. márc. 12. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te a lány szemszögéből (bocsi nem találtam meg) és valami olyan volt benne hogy: megkértem hogy csukja be az ablakot mert fázom de csak rámmosojgott és csak kb 10 perc múlva csukta be.
2016. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3mas: Olyasmire enis emlekszek.
2016. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komolyan???
2016. márc. 12. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha,komolyan
2016. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!