Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok és tetszik egy kilencedikes lány. Egy szakkörre járunk, heti egyszer elkiserem. Nem tudom én tetszem e neki. A ma után meg főleg semmi önbizalmam,de mindegy. Elkértem a telefonszámát de húzta az időt végül azt mondta hogy ez így fura, elköszönt és elment ahelyett hogy megadta volna. Én 16f vagyok. Kérlek Segítsetek!

2016. jan. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Legy laza,de ne bunko! Menj oda es hivd el valahova. Teazni setallni egyet mittomen. A lenyeg h ismer meg jobban es hidd el meg fogja adni a szmat. Csak ne legy tul ramenos.
2016. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem adta meg, mert a szülei nem néznék jó szemmel, vagy akármi ilyesmi. Ezért még ne mondj le róla. Hanyagold a randizás témát, inkább azt érd el, hogy megbízzon benned és a barátjának tartson. Szerintem az nem túl jó, ha erőltetik, viszont ha szimplán csak jó barátja leszel, akkor magától beléd szeret, ha van köztetek kémia.
2016. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!