Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagy facebook ismerkedősök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy facebook ismerkedősök szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Vasárnap egy közös buli alkalmával megismerkedtem egy fiúval ott nem nagyon beszéltünk ő késett én korán jöttem haza. Másnap bejelölt facebook-on és az nap este beszéltünk is. Azonban azóta nem írt semmi.Mikor beszélgettük akkor elég komoly témák jöttek elő, ilyen gyerek vállalás ilyenek, meg előző kapcsolatok.Nem vagyunk fiatalok én 18 ő 19 csak nekem valahogy eddig nem volt ilyen "internet" kapcsolatom vagy mi. Úgy vagyok vele inkább várok vele nem akarok senki után futni. Meg nyomulni se akarok rá.

Szerintetek lehet esélyem?


2016. márc. 16. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol mert valaki bejelölt még nem akar feleségül venni/ járni veled
2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarsz rá nyomulni, nem akarsz senki után futni, és azt kérdezed hogy van e esélyed nála? Gondolkozz már
2016. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!