Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Erre mit valaszoljon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Erre mit valaszoljon egy lany?

Figyelt kérdés

Mindig amikor azt mondja nekem egy fiu hogy milyen szep vagyok, nem tudom hogy mit valaszoljak! Azt hogy "koszonom, kedves vagy!" Vagy inkabb "ajj hagyjuk mar, nem is vagyok szep!"

Fiuk nektek melyik valasz "jon be jobban"?


2016. márc. 17. 19:24
 1/9 2-es vagyok ***** válasza:
100%

Az első nekem jobban tetszik, mert nem szeretem, ha hazugnak neveznek :D ha szerintem szép egy lány, akkor igenis fogadja el, hogy az :)

19/f

2016. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Köszönd meg. Ennyire egyszerű. Esetleg ha érdekel, kérdezd meg, hogy miért, mit lát benned szépnek?

De tagadni nem érdemes, azzal úgymond csak "szítod", hogy erősködjön, hogy szép vagy.

2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Le is cumizlak!
2016. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked is, akkor ilyet például: "Neked sincs mire szégyenkezned: nagyon helyes vagy! ;)"
2016. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, kedves vagy+ egy mosoly, ez az amit egy srác szeretne látni/hallani, aztán pedig egy kis beszélgetés
2016. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, inkább az első:) Nem jó, ha lebecsülöd magad, és sokkal jobb ha inkább megköszönöd:)
2016. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalom a legszexisebb tulajdonság. A szerénység vagy álszerénység néha idétlennek, esetlennek tudja föltüntetni a lányt.

A helyes válasz: Köszönöm!

Ha még egy mosollyal is meghálálod a bókot, akkor tökéletes az összhatás. [link]

2016. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy jó csajként bánjanak veled, viselkedj jó csajként!

Ha azt akarod hogy szerény, kedves, de afféle "futottak még" kategóriás lányként viselkedjenek veled, akkor legyél kedves, és viselkedj "én nem sokat számítok" lányként!

Döntsd el neked melyik a jobb! Szerintem az első, mégis sokan a második verziót tarták megfelelőnek. Aztán csodálkoznak ha semmibe veszik őket.

2016. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves lány!

Szerintem helyzetfüggő a dolog és érdemes minél talpraesettebbnek lenned (hiszen a lányok korábban érnek, nekik 'könnyebb' verbálisna okosabbnak lenni a fiúknál (nagy átlagban).

- Ha rendesnek látszó srác mondja neked, akinek nem a szavak a fegyvere, lámpalázas, ugyanakkor azért lejön rőla az őszinte szépség iránti tisztelet, akkor egy kedves mosoly kíséretében szinte bármi kedveset mondhatsz.

- Ha csak olyan bepróbálkozós feelinget érzel a srácban, akkor lehet jobb a finom nem bátorító elhatárolódás, elvégre egy lányban nemcsak a szépség a fontos vagy elsődleges.

2016. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!