Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lány vagyok és egy fontos...

Lány vagyok és egy fontos kérdésem van! Ha férfivé operáltatnám magam akkor ez hogy működne, ha valaki tud válaszoljon köszönöm?

Figyelt kérdés
lány vagyok és már egy ideje úgy érzem transzexuális ha valaki tudna segíteni a témában azt nagyon megköszönném sajnos nem ismerek senkit akihez fordulhatnék de úgy érzem férfi szeretnék lenni valaki el tudná magyarázni hogy a műtét után hogy működik majd a pénisz illetve ezt hogyan csinálják?

2014. aug. 27. 20:48
 1/7 anonim válasza:
3%
Van olyan hülye a mai világban,aki férfi akar lenni?
2014. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
itt le van írva, h mit tesznek : [link] és múltkor láttam egy dokumentumfilmet egy szintén férfivá operált nőről és elmondta, h a szex más mint azelőtt, de képes orgazmusra
2014. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm és ezt értem is de arra vagyok konkrétan kíváncsi hogy miből lesz a péniszem a saját szövetemből miből? és ez a szelepes megoldás a merevedésre konkrétan hogyan működik mármint hogy állna fel? és a herék miből lesznek? illetve herezacskó
2014. aug. 27. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet olvasni erről... google, youtube, stb.

A lényeg hogy teljesen értelmetlen dolog péniszt "csináltatni" mert nem fog működni normálisan, és te sem fogsz érezni semmit vele valószínűleg. Fájdalmasak és hosszadalmasak is a műtétek meg utána. Arról már ne is beszéljünk mennyire drága...

Te hogy jutottál arra hogy ezt szeretnéd?

2014. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnak transzfiúknak rendes péniszt csinálni.

Két módszer van: vagy a csiklódat előrehozzák, és csinálnak belőle egy pár centis mini péniszt vagy a hasadról vagy karodról vett bőrből csinálnak egy nagyjából pénisznek látszó, de teljesen érzéketlen mű-valamit, aminek a belsejébe egy mesterséges implantátumot raknak. Nagyon sokba kerül, nagyon sokat szenvedsz, és az eredmény nem jó semmire.


Emiatt transzfiúnak lenni zsákutca.

Én is gondoltam már rá sokat, hogy szívesen lennék faszi, mert imádom a nőket, de sajnos nincs a pénisz-problémára megoldás.


Ez van sajnos, majd a jövőben megoldják, de jelenleg ez nem működik.

2014. aug. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pénisz nélkül is érdekel a dolog, csak akkor vágj bele. Tehát teljesen pasis külső, de a lába közt pénisz helyett női nemi szerv.


Így kell elképzelni, ő is eredetileg nő volt (csak erős idegzetűeknek, meztelen fotó egy transzférfiról!):


[link]

2014. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem vagy túl vékony akkor lehet a pénisz hasi szövetből és bőrből, a herezacskót is a saját bőrödből csinálják és úgy hogy annak olyan formája legyen amilyennek lennie kell.

A "felállás" dolog nem úgy megy mint a született fiúknál de a herezacskóba egy ún. pumpát helyeznek el amivel ha kell fel tudod állítani.

Nézd meg, választ kapsz pár dologra: [link]

2015. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!