Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy is van ez? Miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Miért van ez? Fontos aki tud válaszoljon!

Figyelt kérdés

Nagyon régen úgy 2 éve jártam valakivel akit nagyon szerettem. De sajnos nem működött, se veled se nélküled kapcsolat volt, voltak hülye dolgai is amiket nehezen viseltem. Én is csináltam butaságot és ő is, haragudtunk egymásra (nem nő és nem pasi ügy), nem tudtuk egymásnak elnézni. Én később el tudtam volna neki nézni de addigra szét mentünk, ő mondta én meg nem akartam könyörögni, késő volt, sokat szenvedtem hisz szerettem nagyon. Pár hónappal később jelentkezett, de én elutasítottam mert azt hittem csak szórakozik hisz ha szeretett volna akkor nem várt volna annyi ideig és ő is megbocsát korábban. Nem hagyta annyiban pár hónapig még próbálkozott, de közben összejöttem valakivel el akartam őt felejteni és dacos is voltam nem is hittem magamban. Aztán rájöttem mégis ő kell, elhagytam azt akivel összejöttem, én vettem fel vele ezúttal kapcsolatot de akkor ő rázott le ami szintén szíven ütött, de nem hibáztattam érte. Úgy gondoltam ez kijár nekem. Legutóbbi idén ősszel történt.

Viszont tél körül lett egy tartós párkapcsolatom, megint szerelmes lettem és a mostani párommal sokkal jobban kijövök, szeretjük egymást, úgy éreztem boldog vagyok, komolyak a szándékaink.

Azt hittem azt a másikat nem szeretem már, semmit nem érzek. Nem tartottam azóta vele kapcsolatot semmilyen szinten, nem gondoltam rá. Mostanában hallottam csak róla ismerősöktől mi van vele, hogy voltak más kapcsolatai utánam amik ugyanúgy nem sikerültek neki, kudarcba fulladtak. Ebből tudom nem teljesen az én hibám volt hogy köztünk se működött pedig magamat okoltam mindig is.

Úgy hallom most egyedül van, kissé megviselte hogy egymás után két vagy három kapcsolata nem úgy alakult, elkezdtem sajnálni. Előkerültek régi képek is róla abból az időből amikor még együtt voltunk, igaz én anno töröltem mindent ami vele kapcsolatos de ismerős lapján sok kép között megláttam.

Elkezdtem megint valamit érezni, úgy értem régi érzések törtek fel bennem, már arra is gondoltam megint írok neki csak hogy megtudjam jól van- e mi van vele, így barátilag de nem találkoznék vele.

Lehet még mindig szeretem vagy csak az emlékek miatt érzek bármit is, vagy csak sajnálat?

Én szeretem mostanit nem kétséges, igaz őt kicsit máshogy mivel mások mindketten és nem csalnám meg de aggódok mi van ha még mindig a másikat szeretem?

Mit tegyek? Felejtsem el másikat ne is érdeklődjek iránta és maradjak mostanival vagy tegyek egy próbát érzünk- e egymás iránt valamit? Köszi előre is!

25/l



2013. aug. 1. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, de bírd ki, hogy a mostanival maradj... sok sikert. :)
2013. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már elúszott.Ne hátrafelé nézz,hanem a jelenlegi kapcsolatodra koncentrálj.
2013. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a múltat!
2013. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehetnétek barátok (a régi pasiddal),hisz ha már nem Őt szereted, akkor úgysem lesz semmi probléma (gondolom)....Viszont ha mégis Őt szereted, akkor úgy gondolom,hogy most kéne lépned.Hogy kit szeretsz azt neked kell tudnod, és én bár elhiszem,hogy össze vagy zavarodva de az ember egyszerre csak 1 valakibe lehet szerelmes (SZERINTEM)! Szóval a lényeg: Szerintem nyugodtan megkérdezhetnéd a régi barátodtól, hogy hogy van!

Egyébként szurkolok és remélem megtalálod a boldogságod :) SOK SIKERT !

2013. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!