Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Anyum szerint a mai lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum szerint a mai lányokat nem érdekli a virág. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire igaz? Mert szerintem ez az állítása nagyon gáz.

Első talim volna egy lánnyal szombaton, és Ő azt ajánlja hogy inkább bonbont vegyek neki virág helyett.

Virágnak természetesen vörös rózsát vennék (1szálat).

Én 16/f

Ő 16/l


2016. márc. 17. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Első randira nem kell virág. Majd ha lesz további akkor vihetsz.
2016. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazából röviden a story:

Neten ismerkedtünk meg, már jó ideje (1 hónapja) beszélgetünk, skypeolunk.


Most jött el az, hogy lemegyek hozzá.


Ha vennék 1 szál vörös rózsát az miért volna "gáz"?

Nagyon megszerettem a lányt. :)

2016. márc. 17. 20:04
 3/18 anonim válasza:
100%
Nos, ha magamat és a baráti/ismeretségi körömet nézem, akkor ez az állítás egyáltalán nem igaz. én sokkal jobban örülök a virágoknak, mint a bonbonnak. amúgy is a legtöbb lány azon aggódik, hogy el fog hízni, szóval emiatt sem ajánlatos a bonbon. szerintem. ^^ úgyhogy nyugodtan vegyél neki rózsát :) sok sikert :3
2016. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a lányt jobban, hogy minek örülne jobban. Szerintem első randira nem kell bonbon, legyél úriember szépen felöltözve és egy szál vörös rózsával. Oda lesz érted a kiscsaj ;) 20/F
2016. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok lánynak vettem már viragot, és nagyon szerették. Csak ne kövesd el azt a hibat h ne kelljen cipelnie vegig a randin. Persze ha a házához mész akkor oké, és sokkal könnyebb átadni
2016. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Értékeltem. :)

2016. márc. 17. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Értékelném mint gesztus, mondjuk különleges alkalmakkor, de amúgy nagyon furcsa lenne, én személy szerint meg vagyok nélküle. Persze nem vágnám a képedbe. De nem vagyok az a romantikus alkat, túlzásba víve lehet nem lenne plusz pont. 18l
2016. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha már rózsát, ne vöröset, az első randira nem nagyon illik, majd később. Ma már sok tudatos lány akad, akik szerint hülyeség csak azért letépni, megölni egy virágot, hogy valakinek örömet szerezzenek vele, pl. én is jobban szeretek cserepes növényt kapni. Vagy van az a típus is, amelyik nem szereti, ha anyagi dolgokkal próbálják "megvenni" a szeretetét, és pl. a virágot túl közhelyesnek, sablonosnak tartja.


De nem hinném, hogy konkrét sértődés lenne abból, ha virágot vinnél az első randira, szerintem örülne neki a lány. Inkább a bonbonnal vigyáznék, lehet, hogy a csaj vigyáz az alakjára, vagy érzékeny valamelyik összetevőre. Annyi mindentől függ az, hogy milyen kis ajándékot érdemes vinni, a lényeg, hogy személyre szóló legyen.


26/L

2016. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Vettem neki egy hegyikristályos horoszkópos karkötőt is.

Igazából elég sok mindent tudok az életéről, abszolút nincs egy laza élete.

Amióta ismerem (majdnem másfél hónap), azóta mindig mellette álltam, akarmilyen lelki problémája /gondja volt.

Én így "látatlanba" is nagyon magam mellett szeretném tudni a lányt, mert tényleg normális, és nem abban a tipikus mai lányok "stílusban" éli az életét. (értsd: nem tini pi**a)

Ő nem egyszer felhozta, hogy velem szeretné leélni az életét. Amit azért aprókát korainak találok, de abszolút szeretem én is.

A nagyobb probléma a távolság.. Hisz sajnos 70km van köztünk. Ami nem is volna annyira sok, de az szerintem nem állapot, hogy heti egyszer, max kétszer lemegyek hozzá. :(

2016. márc. 18. 15:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az szép hogy első találkozásra ennyi mindet viszel neki, szerintem felesleges, de te tudod. Az túlzás hogy másfél hónap után ilyeneket jelentget ki 16 évesen, de szerelmesen az ember nem gondolkodik:D Heti 1 találkozás meg nem kevés, így legalább értékelni fogjátok az egymással töltött időt:)
2016. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!