Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kifogni a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kifogni a normális lányokat? Pusztán szerencsén múlik vagy mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

18F

Mikor megismertem az exem akkor úgy éreztem hogy megtáláltam akit már jó ideje keresek.(ő volt az 1.barátnőm)

Teljesen jó volt első benyomásra,minden rendben volt vele,kellőképp érett meg hasonlók...teljesen az ideálom.

Aztán miután összejottunk nemsokkal később megcsalt(ezt csak szakítás után tudtam meg)és több tucatszor a szemembe hazudott,átvert,később pedig elhanyagolt olyan ürügyekkel hogy nincs fél óra szabadideje se meg hasonlók. Egy katasztrófa volt a kapcsolatunk. Pedig az elején nagyon nagy reményeket fűztem hozzá hogy végre találtam egy különleges lányt. Ezek után persze hosszú időre megváltozott a véleményem a kapcsolatokról. És a rossz tapasztalataim miatt csodálkoznak hogy miért tekintek úgy a kapcsolatokra meg a barátnősdire úgy ahogy.

Szóval hogy kell nem r.bancokat kifogni?



2016. febr. 10. 23:40
 1/7 gnoomage ***** válasza:

Szerencse...


Láttam, már rendes és normális lányt titokban vérr.ibanckodni, van akinél előre tudni, van aki jól titkolja ;)

2016. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jobbára csak szerencse egy tuti hely van ahol csak normálisak vannak a könyvtár mivel a sok tinip*csa olvasni sem tud nem hogy merre van a könyvtár :)
2016. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Kifogni?

Hát kukoricával, esetleg csontival, de néha a műlégyre is harapnak...

De szerintem többre mész odafigyeléssel, törődéssel, néha egy kis romantikával, és főleg szeretettel-szerelemmel.

Csak azt nehéz eldönteni, hogy ki az, aki megérdemli a bizalmat és a törődést.

De ne aggódj, még rengeteg időd van erre. :-D

2016. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát legyél te is normális
2016. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy a mérce a mai srácoknál ezért nem találnak "normális" lányt :)
2016. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden lány teljesen más, és mindenkinek más a "normális". Sajnos a te korosztályod-beli lányok között sok olyan van, akinek jólesik ha egyszerre több fiú "fut" utána, ezzel építik az önbizalmukat. Általában a megcsalás azt jelenti, hogy az illető, aki félrelép, belülről nincs rendben, az ilyeneket érdemes hagyni, mert csak fájdalmat és rossz érzéseket tudnak kelteni a másikban. Biztos vannak a közeledben rendes lányok is, meg mondom, idővel ez is változni fog...29/F
2016. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nemb*szol fel...ugyanez történt velem is nemrég (azaz azt kivéve hogy nekem nem ő volt az első barátnőm) meg nálam volt olyan érdekesség hogy az exem még a kapcsolatunk alatt azért szakított velem mert én állítólag megcsaltam...aztan mondjuk ujra osszejötünk és nálunk ekkor jött az hogy azt éreztem mintha kerülne, sosem volt rám ideje...nos valoszinuleg itt kezdodott a megcsalás bar ezt akkor meg nemtudtam...akkor ezt ugy 1 het utan meguntam aztan mondtam neki hogy beszelnunk kell...akkor megmondtam neki hogy azert neha talalkozhatnank is meg nemkene ugx csinalnia mintha nem ismernenk egymast stb., ő meg erre szakított velem, még én voltam a hibás mert állítólag én már találtam mást...eléggé ironikus hogy ő csalt meg és engem gyanusitott vele...ezt hogy megcsalt most pár napja tudtam meg...tök kellemes dolog ilyet megtudni...főleg olyasvalakiről akiből ki sem nézném...ő tipikusan egyébként az a a lány aki örök kedves, aranyos meg sugárzik belőle a jóság és akkor ilyent művel...és azt hogy kedves, aranyos azt nem az első benyomás alapján mondom...azért több mint 2 hónapot együtt voltunk...én csak annyit mondok drága sorstársam hogy kib*szott szerencsésnek kell lenned ahhoz hogy kifogj egy olyan lányt aki majd nemfog átb*szni...hiába aranyos, kedves meg mittudom én és akkoris simán átb*sz mint az én esetemben is...lutri az egész...sok szerencsét...csak jobblesz
2016. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!