Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal kettőnk kapcsolatá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal kettőnk kapcsolatáról szeretnénk beszélni, de még nem randi vigyek neki azért valamit?

Figyelt kérdés
Igen valószínűleg azért valamit ő is érez ezért ment bele a beszélgetésbe,de lehet,hogy nem csak ezt személyesen akarja elmondani.Teljesen tanácstalan vagyok.Szerintetek ettől függetlenül vigyek neki egy kis bonbont vagy virágot?

2016. márc. 18. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne
2016. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben kifejtve,hogy miért ne?
2016. márc. 18. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem egyes vagyok. Azért ne, mert ebben a szakaszban még nem ajándékozunk, max jutalmazunk. Majd viszel vmit legközelebb.
2016. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De,ha nem viszek semmit azért nem fogja azt gondolni,hogy én nem is szeretném a kapcsolatot,ugye?
2016. márc. 19. 08:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha biztos, hogy randi, akkor vihetnél neki virágot. De mivel csak találkoztok, így felesleges már most "teperni". ha nem vagy biztos az ajándékozásban, vegyél vmi csokit, amit el tudsz tenni a zsebedbe. Ha úgy érzed, hogy van értelme odaadni neki, akkor a találka után add neki oda. ha nem, akkor meg edd meg.

Amúgy már találkoztatok? Történt valami?

2016. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen találkoztunk,végül nem vittem neki semmit,de jobb is volt ez így,mert kiderült,hogy csak egy sima beszélgetés lett belőle.Végül megmaradtunk jó barátoknak,mint eddig és nem lett belőle semmi,de utólag bele gondolva jó is van ez így.

2016. ápr. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!