Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1srác (szomszéd faluba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1srác (szomszéd faluba lakik) aki júniusba írt nkm, h szeret meg ilyen dolgokat. Én júliusban bele szerettem és azóta szeretem. Mindennap beszéltünk. De ő még augusztus elején megüzente, h csak mi ketten haverok vagyunk. Ő szerethet engem?

Figyelt kérdés
De én és a barátnőm a nyáriszünet utolsó 7végéjén 1 kis(1emeletes ágyas)faházba aludtunk+1srác+ő.Kb éjjel 2re berúghattunk, de főleg én nagyon. Ő is be volt, de csak 1 kicsit. És én meg ő 1ütt aludtunk a felső ágyon és ott akkor volt minden, csak pont az nemvolt, mert a barátnőm nem aludt el és előtte nem mertük. Mindent ő csinált először. Ha józan lettem volna, akk én olyan dolgokat nem csinálok vele. Másnap reggelre már józanok voltunk, de ő mégis megölelt/megcsókolt. De valamelyik nap azt mondta megint, h csak mi haverok vagyunk. De én mindig szeretem őt. Ő=21éves-F, én=15éves-L. Ő mit érezhet irántam?

2012. szept. 13. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kisanyám, ez a srác kihasznált téged, de meg is érdemled, ha ilyen buta vagy! 15 évesen berúgni, meg felnőtt fiúval ágyba menni. Hová fajul ez a világ?

Nem vagyok még öreg csont, de én ennyi idősen még a barátnőimmel jártam moziba, meg sétálni, és max arról beszéltük, hogy melyik fiú, helyes. Ha össze is jöttünk valakivel akkor sem volt több kis csókoknál.

Isten ne adja, h ilyen lányom legyen!

2012. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ő benned egy könnyen kapható tinit lát, aki jó, ha nincs más. ezért van a "mi csak haverok vagyunk"
2012. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy haverok vagytok, akkor nem hiszem, lehet, hogy csak le akart fektetni.

Amúgy meg 15 évesen büszke lehetsz magadra, hogy részegen együtt "alszol" egy pasival, és csak azért nem feküdtél le vele, mert ott volt a barátnőd...

Ha szeretsz, és meg akarsz szerezni valakit, akkor hogy eláruljam, nem azzal fogod, hogy az első adandó alkalommal odaadod magad!

2012. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!