Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt tavaly az a 4 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt tavaly az a 4 hónap amikor folyamatosan mindennap szemeztem egy fiúval és egymás mellett álltunk a szünetekben 20 percig de soha nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi volt ez? én nem értem a fiúkat. Ha tetszettem neki akkor mért nem beszélgettünk. Volt olyan hogy egy percig bámultuk egymást.
2010. máj. 8. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos félt, hoyg elutasítod, beég vagy valami..miért nem szólítottad meg te?
2010. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából azért nem mert 3 évvel nagyobb volt nálam, és nem voltam benne biztos hogy mit akar tőle. de mindenesetre nagyon rossz volt és azóta sem tudom hova tenni a dolgot. miután elballagott tavaly fevettem msnre és asszem 2-szer beszéltünk de nem sokat és mindkétzser én írtam neki. hát nme tudom. lehet hogy jobb hogy nem égettem magam azzal hogy megszólítom. különben sem tudtam volna mivel megszólítani.
2010. máj. 10. 21:45
 3/4 anonim válasza:

"különben sem tudtam volna mivel megszólítani."


Szia?

2010. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és aztán?ott álltunk volna csöndben egymás mellett vagy mi?elég ciki lett volna (legalábbis szerintem).
2010. máj. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!