Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elakarok hívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok hívni egy lányt randira, ez lesz az első randim. Mit csináljak? Hogy viselkedjek? Hova menjünk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 13/f
2016. márc. 22. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
vidd el fagyizni, vagy moziba, vagy sétáljatok egy parkban, és legyél természetes. :)
2016. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bókolni is lehet?
2016. márc. 22. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló tökéletes tippeket adott és persze bókolhatsz is mondjunk dicsérd meg hogy csinos vagy valami hasonló. Csak finoman. Sok sikert!
2016. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem hogy sikerrel járok
2016. márc. 22. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ne gondold túl az egészet. Próbálj úgy viselkedni, mintha egy régebbi barátoddal beszélgetnél. Az elején lehet hogy kissé feszült lesz a hangulat, de ez hamar oldódni fog. :)
2016. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak nagyon izgulok
2016. márc. 22. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először hívd el sétálni és beszélgessetek ismerjétek meg jobban egymást.Nézz sokat a szemébe és mosolyogj rá.Bókolni sem árt de ne vidd túlzásba mert az gáz.Légy közvetlen és kedves.Ha alapból csúnyán beszélsz tehát sokat használod a "b*zdmeg" és egyéb társai szavakat akkor szerintem ezt csak kicsit fogd vissza.Mert ha az lesz a randin hogy egyáltalán nem beszélsz csúnyán és nagyon másképp adod elő magad akkor igazán nem is tudott téged megismerni és más helyzetekben meg mikor elfelejted hogy ott van melletted és káronkodsz valami nagyon cifrát akkor eléggé meg fog lepődni.Hallgasd meg hogyha akar mondani valamit de mindig legyen téma.Ne csak kérdezgesd mert az eléggé vallatás jellegű.Próbáld kerülni a kínos csöndet mert az baromi gáz.Mindig hozz fel valami témát ha ő nem tud.Szóval próbáld azt éreztetni vele hogy te nem vagy zavarban és akkor nagy eséllyel ő sem lesz.

Szerintem az első randi legyen ilyen ismerkedős.Jobban ismerjétek meg egymást és ezért nem lenne jó helyszínnek egy mozi mert ott ne beszélgettek igazán.De persze moziba is viheted csak ne az első randin szerintem.

2016. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A #8-as mindent elmondott!
2016. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!