Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek egy szűz fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek egy szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig csak tapasztaltabb fiukkal voltam (3mal), nem tudom hogy kezeljem a helyzetet hogy most valaki olyannal randizgatok aki szuz. Tolem kapta az elso csokjat is es egyebkent meglehetosen gyorsan "tanul":)

Ma este elmegyunk setalni es gondoltam ha leulunk valami padon beszelgetni vagy ilyesmi akkor egy kicsit tobb simi, meg vadabb csok is szoba johet. Mondjam neki? Vagy vezessem ra?

Szegeny olyan kis aranyos, ugy fogja a derekam mintha torekeny lennek, nem merte meg a fenekemet se megfogni idaig. Tegyem oda a kezet? Vagy hagyjam es majd magatol jonnek neki ezek?

Tobbet szeretnek mar picivel, csak nem akarom hogy tul ramenosnek tunjek:)


2016. márc. 23. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő sem akar túl rámenősnek tűnni, mert nem tudja hogyan reagálnál rá, és ezért nem csinálta még. Szerintem vezesd rá nyugodtan ha te is szeretnéd :)
2016. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehat akkor csinaljam ahogy en jonak erzem, ha kell tegyem arrebb a kezet es mondhatom is neki hogy en ezt szeretem?:)
2016. márc. 23. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen :) Én is voltam hasonló helyzetben (bár a lány se volt még "tapasztalt") és nekem tetszett. Valószínű a barátod is felbátorodik kicsit majd :)
2016. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

A leírásod alapján eléggé ri.bancos vagy....

Úgy szeretem, mikor a tini kategóriában a kislányok arról számolnak be, hogy ők már mennyire nem szüzek.

Valószínűleg 16-7 éves pi.csa lehetsz. Kapásból elmenne tőled a kedvem, ha megtudnám, hányan mentek már át rajtad.

Semmi értékelhetőt nem találok benned.

2016. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20eves vagyok egyebkent:) Mind a harom komoly kapcsolat volt fel vagy 1-1evesek, de koszonom a velemenyed:)
2016. márc. 24. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:

A fél év az oszt' nagyon komoly kapcsolat.

Amúgy tök mindegy, hogy a srác szűz-e vagy nem. Egy randin nem kéne senkire sem rávetni magad, mert az eléggé közönséges és ri.bancos viselkedés. Inkább taszítana, mint tetszene.

2016. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eppen emiatt kertem tanacsot hogy mit csinaljak:)

Nem lefekudni akartam vele, de meg csak hasonlot se, ha figyelmesen vegig olvastad volna akkor tudnad:)

De azert koszonom:)

2016. márc. 24. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és én adtam is tanácsot...

Figyelmesen végig olvastam és egy szóval sem mondtam, hogy le akarsz vele feküdni.

2016. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!