Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal nagyon duci, kövér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nagyon duci, kövér lányok ti benne lenétek vakrandiban?

Figyelt kérdés

A teltebb, lányok sokszor visszahúzódóbbak ezért is teszem fel ezt a kérdést. Arra lennék kíváncsi hogy ti találkoznátok-e valakivel aki nagyon szereti a teltebb idomú nőket és aki nem ver át titeket, megbízható, rendes, de még sohasem találkoztatok vele azelőtt. Vagy ha csak további infót kapnátok róla, vagy képeket...stb... Vagy egyáltalán nem szeretitek az ilyen ismerkedéseket/randikat?


Egyébként: 20/F

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 27. 19:53
 1/8 anonim válasza:
zsákba macska? nem jó ötlet, mivel sokkal kínosabb, ha ott azonnal kiderül mi is a helyzet és mégis megkell próbálnod udvariasan eltűrni meg sürgetni az időt, hogy húzhass onnan a francba :D
2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok kíváncsi a véleményekre, hogy ki hogy vállalná be, pl előbb ismerkednének neten plusz képcsere, meg ilyenek. Bár még várom a további véleményeket.
2016. márc. 27. 20:03
 3/8 anonim válasza:
A netes ismerkedés is majdnem egy zsákba macska, volt hozzá szerencsém, általában az emberek a legelőnyösebb képüket rakják ki, sőt előfordul, hogy évekkel korábbiakat, aztán meglátod élőben alig ismered meg. Baromi nagy szerencse kell, hogy valakivel megtaláld azt a bizonyos "kémiai" összhangot így.
2016. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én facen jöttem össze páromál lassan 3 éve együtt vagyunk! :D
2016. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alaposabb ismerkedés után találkoznék azzal a valakivel,ha meggyőző lenne,és szimpatikus. A vakrandi pedig tényleg nagy pofáraesés lehet,ezért nem tartom előnyösnek.:)

16/L

2016. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előtte azért neten amennyire lehet megismerném

16/L

2016. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg ha megismerem először netem aztàn jöhet a tali ... 17/L
2016. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán;P
2016. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!