Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék ismerkedni duci/köv...

Hol tudnék ismerkedni duci/kövér lányokkal barátkozás céljából? /L

Figyelt kérdés
Vannak ilyen oldalak, vagy ha valaki tud valamilyen alternatívát, örülnék neki :)
2015. aug. 5. 11:07
 1/8 anonim válasza:
Facebookon biztos találsz ilyen csoportot.
2015. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lány nem vagyok a kérdésre ezért választ nem tudok de stimmel rám amit írtál ha akarsz írjál
2015. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Meki, burgerking, cukrászda stb
2015. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést kicsit nonszensznek érzem, mármint attól mert valaki duci/kövér, szerinted interneten való barátkozásra szorul?
2015. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nonszensz. Saját magamból indultam ki, kevés hasonló kaliberű barátom van mint én és gondoltam talán van valami oldal ahol hasonló emberekkel ismerkedhetnék. Ennyi erővel a duci társkeresőket is nonszensznek tartod?
2015. aug. 7. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Indexen nyiss egy topicot "Duci lányok ide!" címmel. Illetve lehet, hogy már van is hasonló akár az Index fórumán, akár máshol (pl. Facebook, ahogy már írták előttem).
2015. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2015. aug. 8. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Megalakult már az a csoport? Szívesen csatlakoznék! :) L
2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!