Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normálisan reagált? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan reagált? Vagy csak én vagyok ambiciózus?

Figyelt kérdés
Na, a lényeg, láttam egy lányt a könyvtárban, ez nap rossz kedvembe voltam.. ezért nem akartam megszólítani, de tudtam a csajnak a nevét, és mivel többször nem láttam, gondoltam megszervezek egy találkozót a facebookon ( Hol máshol ? ).. Az elején nem tudta kivagyok.. de a végén rájött, és beszéltünk egy jó darabig, és elakartam hívni, egy kis sétára, hogy tudjunk beszélni rendesen.. ( nem vagyok híve a netes társkapcsolatnak :D ) de Ő meg semmibe vett.. olyanokkal tagadta, hogy ki tudja ki lehetek ( persze, nem volt profilképem, tehát lehet ezért) és azóta, se írt rám:\ ( ez kb 1 hónapja volt ).. lehet azért mert, Ő idősebb nálam ? én 15 éves(fiú) vagyok Ő meg 17.. és mivel én is olvasok könyvet, gondoltam bejöhetek neki.. JA, igen, és még szemeztünk is, tehát.. olyan ronda nem lehetek.. tehát szerintetek, csak azért, mert idősebb nálam? szerintem, egy esélyt adhatott volna azért:q

2016. márc. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a kor lenne a baja...valószínű azt sem tudja hány éves vagy.Valószínű én is félnék kicsit,ha egy profilkép nélküli gyerek akarna velem csak úgy találkozgatni,hogy alig látjuk egymást,csak 1-2x összefutottunk már.Én úgy nyugodtabb lennék,ha a találkozás előtt kicsit jobban megismerném a srácot,tudnám konkrétan,hogy ki az,mit csinál,hova jár suliba,alapvető dolgokat,illetve kicsit a személyiségét is kiismerném.Na,ezek után talán már lenne egy kis esélye a dolognak,de az is lehet,hogy másik fiú tetszik neki...a lány helyében én sem mondanék igent a találkozóra.
2016. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első jobban nem is fogalmazhatott volna, abszolút osztom a véleményét.
2016. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D És szerintetek, ha meglátom megint a könyvtárban.. oda mehetek hozzá ?:D nem fog elküldeni? Igaziból, de, tudja hány éves vagyok
2016. márc. 29. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem okés, ha odamész hozzá a könyvtárba. ha mégsem látod, tégy úgy, ahogy az első írta, majd hívd el pl a könyvtárba, ahol talán biztonságosabbnak érzi a találkát, hiszen már ő is járt ott, láttátok már ott egymást, és mivel ebből a szempontból azonos az érdeklődési körötök, jól el lehet beszélgetni :)
2016. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:)
2016. márc. 29. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom,hogy hiába tudja a korodat,nem hinném,hogy ez zavarja.Bár sajnos vannak ilyen lányok,akiknek ez nagyon számít,és én ezzel nagyon nem értek egyet,de mindegy.Remélhetőleg ő nem ilyen,ha meg igen,akkor meg ne foglalkozz vele.

Viszont az jó ötlet,hogy miután már kicsit jobban megismertétek egymást,utána elmehettek a könyvtárba találkozni,mert ott annyira már én sem aggódnék,mert nincs miért. :)

2016. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne reagált volna normálisan? Ha ennyire zavarja őt a találka-meghívás körülményei, akkor egyértelműen lehet módosítani, s élőben rákérdezni inkább, stb.

Semmi abnormális nincs abban, hogy valakit visszautasítanak, mert sosem tudhatod, hogy az illető mit érezhet, pl. nem érzi annyira vonzónak a találkát, mint te, vagy épp más fiú van kilátásban, akkor érthető, hogy nincs túl sok kedve a másokkal való ismerkedéshez. Nem tudhatod, hogy hány ilyen fiú lengi körbe őt, akik csak esélyre várnak. Szerintem sok más ismerőse is van, akik olvasnak könyvet....

Miért kellene törvényszerűen mindenkinek esélyt adni, ha utána csak kínosan érzik magukat a felek?

2016. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!