Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A srác aki tetszik nem ír€...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác aki tetszik nem ír😰 unalmas lettem?

Figyelt kérdés
ha ráírok röviden válaszol ès snpachaten se snapel vissza ;( meg nem volt randink hetvegen terveztük de most nem tom mi van... tenyleg tetszett nekem😭 h nyerhetem vissza? es most korombeliek valaszat varom nem a felnöttek "hasznos" tanacsait. 15/l
2016. márc. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

20 eves jo lesz? Kerdez ra hogy all e meg egyaltalan a randi vagy mar lelankadt neki

Oka lehet hogy rajott hogy nem josz be neki valami olyat mondtal ami nem nyero neki

Elvesztetted az erdeklodeset

2016. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszod:) de en nem ezt nem ertem..elözö napon mar sziveket küldött meg h varja a vasarnapot es most semmi:(
2016. márc. 18. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kell neki egy kis nyugi nem kell mindig nyomulni a sracra van akinek bejon van akinek nem
2016. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
39%

Kis cuki, de fiatal és már a fiúk...


Amúgy a pasik nem szeretik ha nyomulsz, hagyd most, ne láncold le.. Hidd el keresni fog, mert a fiúk mindig kimutatják ha tetszik egy nő neki.


25F

2016. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott eszedbe, hogy mondjuk csak rossz napja van? Vagy nem ér rá hosszan válaszolni? Jesszus azért egy napi távolságtartás miatt ne hisztizzünk, oké? :D 16/L
2016. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval az a csaj azér nem ír visza mer nem érti a magas szintű pszichológiát 17 évesen?
2016. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

en vagyok a lany es ö is 15..de m1

mar hagyom ha ir ir ha nem nem

2016. márc. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!