Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolom ezt nagyjából...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom ezt nagyjából minden pasiról?

Figyelt kérdés
Valószínűleg velem van a baj, de egyetlen olyan pasit sem szoktam látni se suliban, se utcan se sehol aki jól nézne ki. Akivel eltudnám képzelni, hogy akár meg szerelmes is legyek belé. 16 éves vagyok sosem volt még párkapcsolatom, és attol tartok, hogy igy nem is lesz. Olyan mintha minden pasi csúnya lenne. Ezen hogy tudnék segíteni magamon?

2016. ápr. 2. 20:05
1 2
 11/12 Thomika20 ***** válasza:

Na undorodom az ilyen lányoktól. Miért kell arra menni, hogy valaki "helyes" legyen? Az annyira tipikus női szarság. Hallod kislány, pont ezért fogsz egyedül maradni mert ilyen a viselkedésed. Igaz, talán kevésbé passzol ide a mondás, de aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli.

Most itt lényegében csak azt akartam elmondani, ha nem tudod értékelni a csúnyábbakat, akkor ne várd, hogy a "szebbek" veled szóba álljanak.

Persze, most lehet mondani, hogy de helyes valaki, meg fiatalok vagyunk, meg nem érdekel a kor, de szépség egyszer elmúlik, minden haj megőszül egykor és minden kéz és testrészed megöregszik, ráncos lesz.

És lehet, hogy valaki rondább, de tuti több szíve van mint neked. Gondolom anyucitól-apucitól mindent megkapsz, ki van nyalva a segged és ezért úgy vagy vele, hogy neked semmit nem kell értékelni. Hogy szeressen valaki, ha ennyire lenézed az embereket? Mert ez konkrétan az, lenézed őket! És ezért most én is lenézlek téged. Egy lelketlen, hálátlan kis fruska vagy. Nyugodtan pontozz le, de tudom, hogy fájni fog az igazság.

2016. ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
16 éves vagy? Ne izgulj már :D időd mint a tenger
2017. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!