Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen kérdésekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kérdésekkel dobhatnám fel a randit, vagy ismerkedésnél milyen kérdésekkel kerülhetnék közelebb hozzá, ismerhetném meg jobban? 17/L

Figyelt kérdés
Nem mindig akad téma, és én úgy érzem neki is kedve lenne egy jó kérdésre válaszolni,vagy az abból adódó témát elemezni. Interneten is keresgéltem különböző blogokon,oldalakon,de igazából egyik sem vált be. Mondanátok nekem néhány ilyen kérdést?
2016. ápr. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ha egy lánnyal találkozok, valójában megszeretném ismerni.

Olyan dolgok után érdeklődöm, hogy.. Mik azok a dolgok, amik boldoggá teszik?

Mik azok a dolgok, amik jobb kedvre derítik mikor maga alatt van?

Számodra miből állna egy "tökéletes" nap?


És hasonló érdeklődő kérdésekkel, persze nem ilyen nyersen fogalmazva. Mik a céljai, mit szeretne elérni az életben..

Bla bla bla:D

18/F

2016. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
"Neked is véres szokott lenni a székleted, ha túl sok erős pistát eszel?"
2016. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó példákat írt az 1-es válaszoló, de ha saját magadtól nem tudsz kérdezni egy RANDIN, akkor ott baj van...vagy az lesz....mi lesz akkor később?
2016. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!