Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetném meg? Lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg? Lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit csak látásból ismerek, de már mikor először megláttam, már akkor nagyon megfogott. Tetszett a kisugárzása, a mosolya, aranyos volt és helyes. A barátnőm észre is vette hogy tetszik nekem, és mindig mikor megjelent a buszmegállóban ez a srác, elkezdett cukkolni vele és mondta, hogy "menj már oda a pasidhoz", meg hogy "miért nem köszönsz végre a barátodnak?", én meg mondtam neki, hogy fejezze már be, és közben elpirultam. Ott volt a barátnőm egyik osztálytársa is, és ő egyből levette a lapot hogy miről is volt szó, és mivel ő ismerte a srácot, így elárulta a nevét. Szóval gondoltam bejelölöm facebookon. Ez már több, mint 1 éve volt. Vissza is jelölt. Azt gondoltam úgysem lesz ebből semmi, mert nem is ismerem, csak néha szoktam látni a buszmegállóban és ennyi. Idő közben elkezdett alakulni a dolog egy másik fiúval. Viszont kb 1-2 hónapra rá, hogy bejelöltem azt a srácot, rám írt azzal a kérdéssel, hogy honnan is ismer, mert nem rémlik neki hogy honnan, pedig biztos rémlenie kéne. Azt válaszoltam neki, hogy tulajdonképpen nem ismerjük egymást, de a buszmegállóban szoktam látni, és mivel szimpatikus volt, gondoltam bejelölöm. És mikor megkérdeztem, azt mondta, hogy dehogy baj neki, hogy bejelöltem, sőt. Aztán beszélgettünk egy kicsit, megmondom őszintén nagyon örültem hogy rám írt, mert tényleg régóta és nagyon tetszett a srác. Nagyon jófejnek tűnt és érdeklődött felőlem, én is felőle. Kétszer beszélgettünk, a második beszélgetésnél már írta is, hogy szívesen megismerne. Viszont addigra már nagyon alakulóban voltam egy másik sráccal, és ő pont aznap vallott nekem szerelmet, és én is éreztem már valamit iránta, szóval nem sokra rá összejöttem vele, amit persze ez a srác is megtudott, utána már nem beszéltünk többet, de olyan sokat amúgysem beszéltünk egymással. 10 hónapig voltam együtt a párommal, 1 hónapja szakítottunk. A képeket amiket mostanában felraktam facebookra, azokat belájkolta, és ezért újra eszembe jutott ő. Már nem szoktam látni őt sehol, mert már elvégezte a sulit, ezért már nem szoktam látni a buszmegállóban. Viszont elkezdett újra érdekelni a srác, elkezdtem gondolkodni rajta, hogy ő milyen is lehet. Ugye már több mint 1 éve "ismerősöm", és azóta nem láttam, hogy lett volna barátnője, pedig szerintem simán lehetne neki. És azon is gondolkodtam, hogy milyen is lehet ő. Vagy azt tudom elképzelni róla, hogy egy kicsit félénkebb srác, és nem igazán csajozós, és azért nem volt mostanában barátnője, vagy pedig pont azért nem volt barátnője, mert csajozós, és nem állapodik meg egy lány mellett. De ezt azért nem gondolnám róla, mert nem sok lánynak lájkol, és nem is szokott lányokat bejelölni ismerősnek, ahogy néztem kb 1-2 új ismerőse van. Szerintem akik csajoznak, azok sok lányt bejelölnek. Szóval ezen most agyalok, hogy milyen is lehet ő, elkezdett érdekelni. Az a baj hogy olyan közös ismerősünk nincs, akivel jóban lennék és tudnék érdeklődni róla, hogy milyen is ő. De ráírni meg nem merek, mert fogalmam sincs hogy mit írhatnék neki, és látni sem szoktam mostanában.


Mit kéne tennem?



2016. febr. 26. 01:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Írj rá, a srácok bírják a kezdeményező csajokat, bár nem mind, és a nyomulást is egy bizonyos szintig, de az kifejezetten jó benyomást fog kelteni, ha ráírsz. Közös ismerőstől igazából csak felszínes dolgokat fogsz megtudni, nem olyanokat, amiket te szeretnél. Írj rá, hogy rég nem láttad, mi van vele, elmondja, te is elmondod, és alakulni fog.
2016. febr. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem is írj rá, nem veszthetsz semmit, még csak égő sem lesz, hiszen sosem találkozol vele.

Ha valóban nincs barátnője, akkor örülni fog h írsz neki, mert ha régen érdekelted, akkor valószínűleg most sincs másképp.

Sok sikert :D

2016. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kuldj neki pucer kepet
2016. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem jött össze, kiderült, hogy más kell neki...
2016. márc. 12. 03:21
 5/5 anonim válasza:
Akkor írj nekem. :D
2016. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!