Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek el egy lányt első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek el egy lányt első randira?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy nagyon szeret beszélgetni és sétálni erre gondoltam is de egész délután ezt csinálni? Nagyon nem tudom miket szeret mert amiket ajánlottam nem tetszettek neki. esteleg még ötlet?
2016. márc. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni mondjuk az erdőbe. Az hangulatos hely. :)

Ha leírod privibe, hogy mivel próbálkoztál, akkor tudnék többet segíteni.

2016. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, üljetek parkban, vízparton, vidd el cukrászdába egy sütire. Egy délután marha gyorsan elmegy, szóval lehet még ennyire sem lesz idő.
2016. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, menjetek parkba közben rengeteget beszélgessetek, élvezzétek a jó időt és ha marad idő akkor egy cukrászda belefér. Ha valóban élvezitek egymás társaságát egy délután fél órának tűnik, ezt tapasztalatból mondom, hihetetlenül gyorsan telik az idő, ezért élvezd ki! Jó szórakozást :)
2016. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!