Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondol, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol, vagy miért nem ír annyit mint az elején?

Figyelt kérdés

Szóval, elkezdünk írogatni én (lány vagyok) , és egy régi osztálytársam . Tudtam h régebben is be jövök neki, most is el hívott hogy talizzunk meg minden....

Mikor elkezdtük ezt a Fb-os beszélgetést sokat írt, meg szíveket küldött, meg folyamat azt irogatta, h be jövök neki, meg reméli hogy megkap és komoly kapcsolatot akar velem kialakítani.

Tegnap voltunk "randin" vagyis taliztunk, és ma írtam neki délután , de ő ilyen 1-2 szavas válaszokat adott, amikor kezdeztem. (Meg 1-2 smiley-t)

Meg igazából amikor írtunk, úgy tűnt mintha majd a találkozáskor nyomulni fog jobban rám, meg azt hittem hogy puszit is ad , meg meg fog ölelni. De nem tette. Hanem nekem mondta h na mikor kapja meg azt a puszit meg ilyenek.....De hát ha annyira akar engem, akkor szerintem ő is úgyanúgy adhatna puszit vagy bármi.

És szerintetek mit gondol? Igaz kinézem belőle hogy holnap ugyanúgy fog írni mint az elején. Mert régebben is írt , aztán eltűnt, most meg 1 évre rá megint írunk...szval kicsit nem ertem.

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)



2016. ápr. 17. 17:12
 1/7 anonim válasza:

Nekem is van egy ugyanilyenem, csak én a bot másik oldalán vagyok.


Magamból kiindulva egyszerűen szerintem nem gondolja azt, hogy összepasszolnátok párkapcsolatszinten.

Viszont aranyos lánynak találhat, arra pedig miért ne írhatna rá az ember?


A fiúk különben is szeretnek játszmázni, nagy tévedés, hogy ezt csak a nők űzik.


,,azt hittem hogy puszit is ad , meg meg fog ölelni. De nem tette. Hanem nekem mondta h na mikor kapja meg azt a puszit meg ilyenek....." - látod, pontosan erről van szó :)


Ha tényleg komolyan kellenél neki, nem így viselkedne. :)


Üdv: 19F

2016. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Vagy lehethogy nem "merte" megtenni az első lépést?! A fene se tudja :D

De viszont már általános 1. osztályos korom óta "udvarolgat" , csak eddig azert nem jártunk úgymond, mert még éretlenek lettünk volna, meg kisebbek voltunk.

2016. ápr. 17. 17:36
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Az 1. vagyok.


Ha neked bejön, miért nem lépsz te? :)


Divatjamúlt az, hogy a fiúk lépnek először, elvégre ez már nem a XIX. század :)

2016. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó igen, igaz amit mondasz :)

Nem tagadom, hogy egy kicsit se jön be :) De hát na... Ha ő annyira nagyon akar engem, akkor miért nem teper?! Ha fordított esetben nekem is nagyon tetszene valaki, akivel kapcsolatot is szeretnék, biztos h tepernék... :) de hát majd elválik mi lesz :)

2016. ápr. 17. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhet még tipp/ötlet :)
2016. ápr. 17. 20:17
 6/7 anonim válasza:
Kérdezz rá hogy mi van már nem kellesz neki? Hidd el válaszolni fog :D
2016. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszii :D ezt eskü kipróbálom :p ez tetszik :)
2016. ápr. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!