Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakító fél is annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakító fél is annyit gondol a másikra mint az akit offoltak?

Figyelt kérdés

vagy utána mintha sose létezett volna? (több éves kapcsolat után)

Ti meddig gondoltatok az exeitekre?



2016. márc. 19. 11:17
 1/7 RRR ***** válasza:

valamilyen formában biztos,de hogy mennyit és hogy az a jó ég tudja meg ő


az elsőre még máig is gondolok

2016. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha még többet is. Gondolok itt azokra a pasikra, akik a viselkedésükkel, félrelépéseikkel, megbízhatatlanságukkal kiharcolják a szakítást és a szakító nő az, aki utána szinte belepusztul a dologba. :D (saját tapasztalat)
2016. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig gondolok az exemre lassan 1 év után is.
2016. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért dobtátok ki őket?
2016. márc. 19. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért, mert úgy gondoltam ez lesz a helyes, hamár egyszer nem vagyok elég jó neki. Mindkettőnk helyet döntöttem.
2016. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastad amit leírtam? Mert csak használt, nem becsült. Nem volt képes hűséget fogadni, nem biztosított arról, hogy egy komoly férfi akivel családot lehetne alapítani. Gyakorlatilag mindent megtett, hogy szakítsak. Ő nem mondta volna ki a szakítást, mert egy-egy ingyen numera jól jött neki, én meg éltem a bizonytalanságban. Milyen élet az ilyen?
2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megértelek, azt hittem hogy ennêl kisebb problémák voltak.. 😞
2016. márc. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!