Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem keres valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem keres valaki annyit, mint régen/egyáltalán nem, akkor már nem érdeklem, meg nem is gondol rám soha?

Figyelt kérdés
:(
2015. ápr. 5. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben légyszi:

-mióta vagytok együtt?

-hány évesek vagytok?

-miért érzed ezt? (példákkal)

2015. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak ráunt, hogy ő nem érdekel téged.
2015. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lany vagy vagy fiu? Lehet azert nem keres mert mindig csak o keresett es azt nem erdekel teged mert nem kuldtel jeleket.
2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*azt hitte (4-es voltam)
2015. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van valaki akit nem keresek annyit mint régen/ egyáltalán nem! De még sokat gondolok rá!
2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem biztos egyáltalán,hogy nem érdekled és nem is gondol rád.Csak beleunt abba valószínűleg,hogy neki kell utánad futnia,és belefáradt.

Nekem van olyan csaj,akit 5 vagy 6 éve is már,hogy nem láttam,nem találkoztam vele.Ettől függetlenül ha most megkeresne,és újra jóban akarna lenni velem,simán belemennék.És úgy,hogy néha eszembe is jut néha az illető,mikor gondolkozom magamban...

2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy már egyáltalán nem keres vagy nagyon ritkán keres.
2015. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiu akit en egyaltalan nem keresek mar, jo szulinapjan uzenetben koszontottem meg elozo honapban de amugy mar december ota nem keresem, ha ot nem erdeklem minek fussak utana? Szoval lehet, hogy erdekled de nem akar mar irni mert azzal csak magat jaratna le es igy is eleg kinos lehet ez az egesz neki, kedves kerdezo. Ha te egyaltalan nem kerested akkor az a baj, ha te is kerested es igy sem ir na akkor van a baj.
2015. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!