Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Talalkozzak egy olyan fiuval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak egy olyan fiuval akivel meg eloben sosem talalkoztam, csak ramirt? Meg nem tudom hogy komolyan gondolja e? Mert sok lanyra irt ra regebben, es most megtalalt engem is. Tobb lent

Figyelt kérdés
Instagramon meglátott egy fiu aki ramirt. Facebookon beszelgetunk kb 2 napja es meg akar ismerni szemelyesen. Olyanokat ir, hogy milyen szép vagyok es milyen jo az alakom. Kiderult hogy ő egy volt evfolyamtarsam mostani osztalytarsa, ezert megkerdeztem tole hogy mit gondol a fiurol. Azt mondta hogy meg nyaron rairt a masik volt evfolyamtarsamra es hogy ezt regebben sokszor csinalta hogy lanyokra irogat. De rendes gyerek es menjek el vele egy probat meger. Es hogy kivsit csajfuggo a fiu, de akar komolyan is gondolhatja. De en attol felek hogy o olyan fajta, akibe en jol beleesem es kiderul hogy 2 nap mulva mar masik csajokra irkal ra. Meg en nem vagyok az a fajta aki 2-3 het utan lefekszik vele. Sot en ugy gondolom 15 evesen nem kene meg egyaltalan lefekudnom senkivel. Ezt tisztaznom kene vele? Mert neki mar 3 parkapcsolata is volt es nyilvan lefekudt veluk. Elmenjek vele talalkozni? Szerintetek komolyan gondolja?

2016. ápr. 21. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne
2016. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ne csináld. Pedofil is lehet az a fiú és lehet hogy csak fiatalnak adja ki magát. Nálunk volt a rendőr a suliban és erről beszélt. Szóval inkább ne.
2016. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es, "ő egy volt evfolyamtarsam mostani osztalytarsa"...
2016. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jajj bocsi! Akkor szerintem csak akor menj ha megbízol benne.
2016. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem tudom hogy megibzom e benne. Hiszen nem is ismerem, csak chaten beszelgettunk

Adjak neki egy eselyt hogy megismerjem?

2016. ápr. 22. 16:54
 6/6 anonim válasza:
egy találkozóra menj el sztem vele, lehet hogy komolyan gondol mindent. Ha úgy látod hogy nem tiszta a gyerek akkor meg ne találkozz vele többet.
2016. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!