Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha találkoztam egy sráccal, d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkoztam egy sráccal, d e semmi különösebbet nem éreztem, viszont jól elbeszélgetünk, találkozzak még vele egyszer, hátha lesz vonzalom, vagy úgysem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 18:52
 1/8 Macii ***** válasza:
100%

egy próbát megér. mit veszíthetsz? másfél órát az életedből

sose lehet tudni:)

20f

2013. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
2013. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek? Felesleges. Már az első pillanatban lehet tudni, hogy esélyes-e valami, vagy sem.
2013. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 megmondta a tutit, szerintem is így van.
2013. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy szerintem is...játszadozni meg nem akarok vele, most ha igent mondok neki, tuti beleéli magát.

2013. aug. 10. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En most azzal vagyok együtt aki kifejezetten ún szimpatikus volt 3 hónapja (akkor ismertem meg.) sokat beszélgettem vele. Bár egy idióta de nagyon jol el vagyunk , könnyen megtalaltuk a közös hangot.:) szerintem megér meg egy talalkat.:-)
2013. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

unszimpatikus.*

Bocs, telefon javít .

2013. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egyénenként változó, de ha valakiben az első beszélgetésünk során nem fog meg semmi, azaz nem kelt bennem vonzalmat, akkor később se. Persze lehet, hogy nálad máshogy van, azért még egy próbát megérhet.
2013. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!