Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam vagy inkább tegyek le az ötletről?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, lehet picit hosszú lesz. Szóval adott egyhelyzet hogy van egy fiú akivel már több mint 10 éve ismerjük egymást és elég jó barátok vagyunk. Sokat játszunk együtt egy mai nagy sikerű MOBA-val (címet biztonsági okokból nem írok, ha ez fontos és úgy érzed tudsz tanácsot adni írj privit. :) ), néha igencsak elég aranyos velem. Szóval a lényeg az lenne hogy pár hónapja elhívtam magammal moziba, amolyan "nincs e kedved velem beülni erre a filmre?" stílusban, mert féltem máshogy kérdezni. A film címét biztonságból szintén nem írom.Szóval most is ezt szeretném tenni, mivel mostanság sokszor nagyon rossz kedve van és kicsit sulin kívül azért maga alatt van. Szerintetek jó lenne ismét moziba hívni? A film a Zootopia lenne (igen, lehet gyerekes vagyok, de szerintem nagyon kis cuki film). Nektek mi a véleményetek? Teljesen tanácstalan vagyok és a való világban nem nagyon kapok használható tanácsot. :/ Köszönöm ha rám szánsz egy kis időt. :)

17/L



2016. ápr. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mivel fiúból van, és ugyebár a fiúk ilyen téren "komolyabbak" lehet nem fog neki tetszeni. Keress inkább egy fiúsabb filmet ha őt akarod elhívni, a másikat meg megnézed a barátnőiddel :)

Tuti így el fog menni veled! :)

2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :) Csak azért gondoltam mivel nem az a nagy csajozós vagy nagyon macsó fajta, inkább aranyos srác. ^^"
2016. ápr. 21. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gyerekes nincs abban ha mesét(ANIMÁCIÓS FILMET) szeretnél vele nézni. Sőt ha mostanság rossza a kedve ideális választás.
2016. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló. :)
2016. ápr. 21. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Örülök ha segíthettem. Végül elmegy/elment veled?

2016. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, elég csúnyán elutasított. Minden esetre köszönöm hogy szántál rám időt.
2016. ápr. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!