Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyesz98 kérdése:

Szerintetek elhívjam egy találkozóra a srácot?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást de az utóbbi nyolc évben nem nagyon találkoztunk, a hugával viszont jóban voltam :D pár napja találkoztunk egy bálon ahol felkért táncolni, úgy tűnt hogy örül annak hogy lát, utána pedig beszélgettünk is egy kicsit. Nekem eléggé megtetszett attól függetlenül, hogy nem mentünk nagyon bele semmi mélyreható témába a beszélgetés során. Szinte biztosan tudom hogy ninics barátnője, alapból egy elég csendes srác, ezért ítélem rizikósnak a helyzetet. Mivel az utóbbi pár napban elég nehezen vertem ki a fejemből, elkezdtem vacilálni azon hogy esetleg elhívjam-e valahova, csak úgy beszélgetni. Szerintetek mi legyen? :D (mindketten 18 évesek vagyunk)
2016. febr. 7. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Sokat nem vesztesz.
2016. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fura, hogy egy csaj hív el randira egy srácot...nekem is tetszene, ha én lennék a fiú, de külső szemmel nézve ez mégse a lányok dolga....
2016. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen megér egy próbát:)

Ha azt mondod hogy csendes akkor lehet hogy már ő is tervezgeti vagy már gondolt arra hogy elhívjon téged egy találkozóra csak még nem merte megkérdezni...Ki tudja? :)

Szóval..szerintem próbáld meg és majd meglátjátok hogy hogyan sül ki a dolog ;)

2016. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen, el is felejtettem hogy én itt feltettem ezt a kérdést :D A sztori vége egyébként az, hogy ő írt nekem és hívott el, majd másfél hónapra rá összejöttünk ^^
2016. máj. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!