Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanaban eleg sok fiu akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanaban eleg sok fiu akar velem talalkozni meg irogatnak de engem ugy nem erdekelnek, hogyan lehet szepen visszautasitani a fiukat?

Figyelt kérdés

A sulimbol egyre tobben irnak (mas evfolyamrol) es beszelgetunk, aztan meg elhivank ide-oda vagy orak kozotti szunetbe beszelgetni akarnak velem. De az a baj h en senkitol nem akarok semmit. Es mar jartam ugy h beleegyeztem aztan jott az h osszeakarnak velem jonni. Pedig en semmi okot nem adtam ra..

Van egy fiu akaivel tok joba lettem talalkoztunk parszor de mindig kettesbe akar es szerintem bejovok neki en viszont nem vagyok szerelmes es igy nem tudnek senkival osszejonni. Es azt se szeretnem h a baratsagunkntonkre menjen.

Van 2 fiu aki tenyleg bejon meg nagyon kedvelem oket de nem fogok kezdemenyezni mert nem erzem magam erettnek egy kapcsihoz.

A kerdesem az lenne h mit mondjak h ha elhiv valahova egy fiu de nem akarok menni?

Sose nyomolulok senkire szoval ezzel nincs baj de akkor miert irogat ennyi fiu es miert gondoljak tul a dolgokat?

15/L


2016. márc. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem erre az a válaszom, meglátásaim szerint, hogy elérhetetlen vagy számukra, és ez tetszik nekik.


Merre laksz egyébként?:)

2016. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán lègy őszinte ès mond meg konkrètan, hogy nem szeretnèl semmit tőlük.

Nekem ez korrekt megoldásnak számít, mivel jobb ha tudom mint sejtem.

(Remèlem èrthető a második mondat. :) )

17/f

2016. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De addig meg nem mondhatom azt h nem akarok toled semmit mig nem hozza fel azt par tali utan h en tobbet szretnek toled...

Nekem az lenne kerdesem h akkor mit mondjak/irjak ha talizni akar??

2016. márc. 30. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szívesen találkozom veled, úgy mint barát a baráttal."


Ebből már leszűrik, hogy nincs esélyük. Arra is számolj, ha ilyet ír, hogy lesz aki nem adja fel.

2016. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!