Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha mostanában a párom nem hív találkozni?

Figyelt kérdés
mostanság heti 1x találkozunk, de ez nekem kevés, nem mondtam még neki. de nem értem, hogy ez neki miért elég?

2015. jan. 4. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
addig jó még nem HIV
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

lehet ,hogy ez neki még sok is


de miért nem kérdezed meg????

2015. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elég neki se, de ez van, többet nem ér rá, sok a teendője az is lehet; meg am jobban örültök egymásnak , ha ritkábban taliztok. Persze lehet, hogy másvalakit próbál meghódítani.
2015. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem normalis, de az se hogy ennyire oszinte a kapcsolatotok, hogy nem mered megkerdezni
2015. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg azon van, hogy miért nem akar Veled beszélni?!!!

Vannak olyan időszakok az ember életében amikor nagyon elfoglalt vagy stresszes a munkája miatt, de egy telefon sok mindent helyre tud hozni. Nagy butaság, hogy nem hívod fel és mondod el Neki, hogy mennyire hiányzik és fontos Neked, és szeretnéd látni. De ezt csak egyszer lehet előadni.....mert az a kapcsolat ami egyoldalú érzelmeken alapul az nem szerelem hanem rajongás!!!!

Ami nagyon fontos....ez ne számonkérés legyen a részedről....és ha ettől sem változna a helyzet akkor tovább kell lépned!!!

37F

2015. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!