Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajszik! Ma már tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Ma már tényleg nem számít különlegességnek (uram bocsá vagánynak, szépnek) ha a férfi izmos? Lent!

Figyelt kérdés

Egyre több és több helyen olvasom, hogy igazán már csak a magabiztosság/kisugárzás/vigyori_fogpasztareklámság számít igazán, mintha kezdene háttérbe szorulni a kidolgozott férfi test.


Tehát ha nem egy határozott fellépésű, az életvidámságtól kicsattanó és csibészes mosolyú az illető, "hiába" (bár fura ezt így leírni) izmos, nem veszik őt észre?


(Anyagi hátteret, jóképűséget ne írjátok, mert valamennyi kell, hogy legyen mindkettőből, de mostanában ez már nem annyira mérvadó. Ráadásul nekem egy agyonsminkelt csalfa diszkócica sosem kellett.)


2016. ápr. 25. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Látszik, hogy nincs sok tudásod a témában.

"izmos" Ha értenél hozzá, nem fogalmaznál ilyen általánosságban. Sok fajta "izmosság" létezik.

Illetve akinek kidolgozott este van, általában magabiztos, kisugárzása is megvan.

Egy testtel meg mit akarsz?

Ha nincs meg a stílus mellé tényleg nem ér semmit.

2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pont a félénk, csendes, átlagos, hétköznapi pasik jönnek be, akiket észre sem vesznek általában más csajok. Szóval egyéni dolog kinek mi a fontos... van akinek az izmos, vagy akármi más.
2016. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem olvastad el figyelmesen a kérdést, vagy csak kötekedni jársz ide. Nem is tudom melyik a rosszabb.


Izmos = amelyik már feltűnő. Magától értetődően nem az állóképességi sportolókra gondoltam (és egyáltalán nem konkrét megnevezésre, ahogy te követelnéd), hanem kizárólag a testépítőkre. Onnantól (a kiírás szempontjából) már teljesen mindegy, hogy Christian Bale, vagy Kevin Levrone testéről van szó.


"Illetve akinek kidolgozott este van, általában magabiztos, kisugárzása is megvan."


Kim Kold a Dennis című rövidfilmben egy introvertált testépítőt játszik, aki (bár a valóságban messze nincs így) éppenhogy nem a kisugárzásáról ismert. Magam is tudnék ujjal mutatni nem egy (kedvedért idézőjelek közt) "izmos" figurát, akik vajszívű emberek, és nem, hogy elszállva nincsenek maguktól (tudom, ez a rosszabbik eset), de még a kisugárzásuk is hagy kívánni valót maguk után, hogy szofisztikáltan fogalmazzak.


"Egy testtel meg mit akarsz?"


Talán pont, hogy a testet vették (eddig, az évtizedek alatt) észre, nem holmi divatkollekciót?!


Légy szíves ne beszélj másról becsmérlően, ha egyáltalán nem ismered.


Ketteske, neked köszönet!

2016. ápr. 25. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy látom manapság ezt a problémát, hogy a legtöbb fiú ennyivel letudja az elbűvölés dolgát, hogy izmos felsőtestet varázsol magának, és it kimerül a dolog. Elhiszik, hogy ennyi tényleg elég ahhoz, hogy egy nőt levegyenek a lábukról. Egy felszínes, ostoba nőt elég is. Csakhogy a legtöbb nő ennél többre vágyik, és hajlandó olyannal is szóba állni, aki mondjuk teljesen átlagos testtel rendelkezik, cserébe figyelmes, értelmes, és nem ordibáló, tesztoszteronbomba. Jártam egy ideig konditerembe, és arra lettem figyelmes, hogy a legtöbb kigyúrt férfi szeret hülye és hangos lenni. Erre valaki tudja a választ amúgy?
2016. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a nőknek nem az kell hogy te minél izmosabb legyél...nekik az az izom is elég ha ki tudod nyitni a befőttes üveget amit ők nem (enyhe túlzással) nem az kell nekik hogy úgy nézz ki mint egy felhő az izomtól mert az nagyon ronda... nekik az kell hogy biztonságban érezzék magukat melletted és felnézzenek rád...és nem úgy tudod ezt elérni hogy magas vagy és izmos... ha határozott és magabiztos vagy akkor biztonságban fogja magát érezni melletted...hiába vagy kigyúrt ha nyámnyila vagy senki nem fog veled kezdeni mert fölösleges van 100 másik aki jobb nálad nincs ok amiért veled lennének...azért mert izmos vagy ki nem szarja le? van 1000 másik izmos ember aki esetleg még normális is...lányoknál ugyan ez a modelleknél nem elég a gyönyörű test csak egy éjszakára lesznek jók lehet arra se mert megőrülsz tőlük mire eljutsz egyáltalán odáig...én nem vagyok egy kigyúrt testépítő én inkább az az erőnléti sportoló vagyok amit említettél még van rajtam 1-2 kiló plusz is mégse volt sose bajom a csajozással több modellel is jártam már csak ők is úgy gondolták ahogy te hogy egy test elég ahhoz hogy legyen párod a világban...nyilván számít az is hogy nézel ki mert ha az utcán meglátsz egy lányt azt veszed észre hogy milyen csinos és nem azt hogy milyen kedves vagy vicces mert még sose beszéltél vele...és valóban ha nem tetszel az illetőnek sose fog odáig eljutni hogy megismerje a belsődet de én inkább várok addig amíg bejövök egy lánynak és leszek boldog vele mint hogy bejöjjek ezernek és egyikkel se érezzem magam boldognak mert senkinek nem vagyok elég jó...nyilván az jön le neked ebből hogy nem fontos a test de igenis fontos nagyon is csak van ami fontosabb nála mert attól még mert van egy nagyon szép autód nem biztos hogy a motorja is olyan jó mint aminek látszik...ne vedd sértésnek nem annak szántam ezt a regényt :D bármi hozzáfűzni valód van nyugodtan írd privátban :)
2016. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, sok lány szereti hangoztatni, hogy ő aztán nem is szeretne izmos férfit, sőt, kifejezetten taszítja... de valamiért a strandon mégsem a satnyább testűeken felejtik a tekintetüket... inkább csak nem merik felvállalni, hogy ez tetszik nekik, mert akkor rögtön megkapják, hogy milyen alapon várnak el kidolgozott testet, ha az övék sem az?
2016. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a kidolgozottat nézik meg, mert az a látványos, az a szexi legtöbb lány számára. De!! Nem értitek, hogy ennél többre nem elég a szexi test? Hogy megnézzük?? Ennél többet kell nyújtani a szerelemhez.
2016. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hölgyek/urak! Még mielőtt egy esetleges félreértés miatt egymásnak esne mindenki:


Részemről _szó sem volt_ arról, hogy _csak_ a kidolgozott test az, amibe kizárólagosan bele kellene a hölgyeményeknek esnie. Ilyesmire álmaimban sem gondolnék.


De ha már csak a magabiztosság/kisugárzás/vigyori_fogpasztareklámság számít igazán, ha a jóformán kötelező elemmé tett életvidámságtól kicsattanó csibészes mosoly az, ami kizárólagosan kell a nőknek (ahogy itt páran meg is erősítettétek és nap, mint nap ezt lehet máshol is olvasni), akkor egy olyan illetőnek, aki ezzel a rettentő magabiztos, vigyori fellépéssel nem rendelkezik, ezzel az "opcióval" (látványos testtel) neki is legyen esélye eladni valamivel magát!


Ennyi, erről volt szó, egy lehetőségről az észrevételre, aztán úgyis a két ember közti "kémia" és a delikvens belső értékei, stílusa az, melyek a továbblépésben majdan számítani fognak - ezt senki nem vitatta.

2016. ápr. 25. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:

4-5ös leirta a lenyeget. a 6-os meg honnan szedi a jol informaltsagat? Esetleg engemet is beleertve azt lesi kit nezek a strandon? Ja hogy nem? Akkor meg hagyjuk ezt a gagyi sajat magad eletebol velt egyaltalan altalad eszre vett tapasztalatot nyugidtan a kukaban.

:)

2016. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a testépítés nem férfias. Most komolyan. Nem azt mondom, szeretem a sportos, izmos férfiakat, de kb. bármilyen sport, még a sakk is férfiasabb annál, ha valaki bebroznosítja magát és tangában pucsít a színpadon. Hogy valaki ezt sportolja, hogy kigyúrom magam, hogy utána úgy csináljak, mintha homokos felvonulásra igyekeznék, hát ez nekem gusztustalan.
2016. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!