Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenéz a ruháim miatt? (:D)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéz a ruháim miatt? (:D)

Figyelt kérdés

Helló! Van egy lány aki osztálytársam, és eddig nagyon jóba voltunk, bevallom kicsit megtetszett, de mostanába nagyon furán viselkedik meg fura megjegyzéseker tesz.

Elkezdtem dolgozni szombatonként, és elég jó penzt keresek, és gondoltam baujitom a ruhatáram dragább márkás cuccokra. Azóta ugyanúgy beszélgetünk de nagyon beszólogat, hogy jaj xy márkás pelenkád is van? Meg xy 2 hónap után szétjön jaj de hülye vagy hogy ilyet veszel.

De nekem tetszenek a ruhák (nem pávasak) meg a lány is, ezt vele beszéljem meg? :/


2016. ápr. 26. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
rock n roll
2016. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigy.
2016. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csak egy kis vérszívás :D nem hiszem, hogy lenézne ha beszél veled. Meg gondolom ő nem teheti meg. Ennyi, szerintem semmi komoly ^^
2016. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Latja, hogy annyi eszed van mint egy jol szitualt tyuknak, mert ruhara koltod a penzed. Ezert tesz rad. Jol teszi. Te meg tanulj meg gazdalkodni.
2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!