Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS nem megy rám a ruháim...

Antal Bogii kérdése:

SOS nem megy rám a ruháim fele és nem szeretnék leszokni a rizsről, a krumpliról, kenyérlől.17 éves vagyok 160cm és 58 kg, a célom az 50-52 kg. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami kitartó típus a diétát legtöbbször max egy hét után megszegem. Gyorsan fogyok ha akarok kb egy hét alatt 4 kg, de ezt csak úgy hogy nem eszek édességet és nem vacsizok, de egy hét és már meg is feletkezek magamról és újra visszaszaladnak a kilók.

2016. ápr. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mozogj többet...
2016. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj többet, egyel kevesebbet vagy a kettő között bármilyen aranyban megoszthatod sz eletviteled.
2016. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell leszokni semmiről, mindent csak mértékkel kell enni. Legfeljebb este nem eszel ezekből, a többi étkezéskor pedig annyit eszel belőle, amennyit szeretnél, de csakis mértékkel.


Nem is akarsz te valójában lefogyni. Ha le akarnál, akkor nem adnád fel olyan könnyen, mert akkor a kitűzött célod mindig vinne előre és lenne kitartásod!

De te csak kifogásokat gyártasz!


Ha valójában fogyni akarsz, akkor teszel is érte azért, hogy elérd a célodat!

Belefektetett energia nélkül nincs győzelem!


Válts szerintem életmódot, és akkor nem lesz kényszer állandóan tartani a dolgokat.

Mozogj jóval többet, itt a jó idő, tessék hétvégente minimum 30 percet kocogni!

2016. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%

pedig a rizs nagyon egészséges csak nem mindegy hogy milyen fajtát veszel..

Gondolj bele a kelet ázsiaiak is milyen vékonyak pedig rengeteg rizst esznek és én speciel ha diétázom mindig eszek rizst


és esete 5 után már semmit nem eszek (valaki szerint hülyeség.. szerintem nem, nekem bevált)

2016. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Sárga Kapszula c. könyvet tudom ajánlani, aztán ha elolvastad nem kérdezel majd ilyeneket...(ingyenesen letölthető)
2016. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek adjunk neked tanácsot,ha tré a hozzáállásod?
2016. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leírom neked s tegnapi étrendemet:

REggeli: almás-fahéjas-zabkásás turmix,2 deci

Ebéd:grillezett csirkemell(15dkg) barna rizzsel(8dkg) és görög salátával, olivabogyó nélkül, kevés fetával(10dkg)

Vacsora:joghurt(5dkg ananász, egy kávéskanál méz, natúr joghurt, ezt összeturmixolni)plusz két szelet abonett csirkemell sonkával


emellett másfél óra séta, és egy óra lovaglás

2016. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!