Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a lányt?

Figyelt kérdés
Egy középiskolába járunk,ő egyel alattam van.Tudjuk egymásról,hogy ki kicsoda,de még nem beszéltünk egymással.Iskolában nem igazán látjuk egymást.Hogyan hívhatnám el esetleg interneten?
2016. ápr. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

"Szia, feletted jarok egy osztallyal, gondoltam biztos lenne kedved, eljonni velem a ...-ra, szoval, ha benne vagy, irj ;)"


Hatarozottsag, fiuk!

16/L

2016. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
"Cső, jössz?"
2016. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Jólvanna, vicceltem! :D Amúgy meg hasonlóan, ahogy az első írta. Én mondjuk egy személyes találkozóra hívnám el. Valahogy úgy röviden, lényegretörően.
2016. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy randiguru de én nem csapnék rögtön a lecsóba. Megéri előtte megismerni, összebarátkozni vele. Lehet, hogy elhívod randira és rájössz, hogy mekkora tuskó. Szerintem előbb barátkozz össze vele és ha úgy érzed itt az ideje (és szeretnéd is) akkor hívd el randira.


Légy magabiztos amikor elhívod de semmiképpen se vallj szerelmet (remélem ez nem újdonság). Amúgy neten nagyon nem fogsz tuti szöveget kapni. Minden lánynak más szöveg jön be. Nincs olyan, hogy "Ultimate Csajozós Szöveg".

2016. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na, mi lett? :)
2016. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék ;)
2016. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!