Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bolond a gyerek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a gyerek?

Figyelt kérdés

Van egy elég komoly tag a városba aki már többször ült börtönbe testi sértésért és a haverom a barátnőjét fűzögeti,és a csaj részéről is kölcsönös.Mondom a haveromnak,hogy ha megtudja a pasija simán leszúrja,erre ilyent fele:"Tudom,ezért is járok futni mostanában a barátnőjével és csak utána filmezünk.Az élet nem minden területén hátrány a gyorsaság."

Nem fél,hogy szétverik,ha kiderül a dolog?


2016. márc. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg elobb kerul vissza a bortonbe mint hogy megtudja a masik meg annyira mar csak nem hulye mert akkor tobb evre itelnek mar el mivel vissza eso is
2016. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál ezekkel az emberekkel.
2016. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 nek igaza van . Mondd meg neki hogy ha a csaj felol kolcsonos akkor hagyja a ... ba
2016. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A csaj felől kölcsönös azt arra értettem,hogy nem nagyon ellenkezik.Már beadta a derekát,csak nem mer szakítani a barátjával szerintem.
2016. márc. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!