Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 éves gyerekes nő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves gyerekes nő?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Eléggé megszeretem egy 20éves lányt és viszont. A lánynak van egy 1 éves kisfia. Szerintetek nagyon korai lehetne ez az élet nekem?

2016. ápr. 19. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerettem*
2016. ápr. 19. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
ha felmerul benned a kerdes akkor mar ez jele annak hogy igen
2016. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 muszzáj volt egy eredeti facebook idézettel válaszolni?

amúgy ha használod a facebook ot minden nap, akkor inkább hagyd, ha nem akkor beletanulsz mindenbe

2016. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem válalnám be. 25-30 évesen már talán.
2016. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes nőt alapból nem vállalnék be.
2016. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korai. Őszintén aki 20 évesen egyedülálló és gyereke van az már lapból felelőtlen. Szeretnél minden éjjel felkelni a gyereksírásra? Szeretnél te is gyereket még? Mert bocs hogy ezt mondom de ez a lány nem a való életből fog élni, hanem gyereknevelésből.
2016. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most miért kell piszkálni a nőt? Mondok én valamit, sajnos az akkori barátnőm(ma már feleségem) 19 évesen teherbeesett és 20 évesen megszületetta kislányunk. Nehéz időszak volt de a gyerek miatt "túléltük" és ő lediplomázott, én pedig még le is doktoráltam (a legnehezebb az a 1,5 év volt amíg én Svájcban voltam), és ezt mind a gyerek miatt csináltuk, hogy olyan életet élhessünk mint amilyet most. Jó állásunk van, annyit keresek csak én egy hónapban mint más egy évben, és a mi gyerkőcünknek vannak a legfiatalabb szülei a suliban. Lehet nehéznek tűnne elejinte de fantasztikusan gyönyörű ha az embernek gyereke van és ez az igazi motiváció mindenért. Hiszem, ha nem született volna mega gyerek, mi már szétváltunk volna és messze nem tartanánk itt. 32/F
2016. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!