Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 5-dikes fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 5-dikes fiú rá írhat egy 9-dikes lanyra? Többi lentt

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett. A Diák Tanácson egymást néztük. En meg akkarom ismerni esbaratkozni. Kedves,szép.

2016. máj. 2. 21:05
1 2
 11/16 liviaa98 válasza:
100%

Már ne haragudj!

DE!ha te ezt elhiszed (mármint hogy akar tőled valamit)

Akkor ezt nagyon benézted...

Biztos hogy nem akar semmit félre értetted....

2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
1000% hogy ne.. 5.-es szval 11 éves nem? 9.-es meg 16 ha jól gondolom, ezt te is végig gondolhatnád hogy kb. a kistesója lehetnél ha meg véletlen ráírnál 2 napnál többet nem beszélnétek csak lecukizna neked erre felállna azt hinnéd tetszesz neki, de hát esélytelen, már bocs :/
2016. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Nyugodtan írhatsz neki, de ha visszautasít, es nem szeretne téged megismerni, akkor hagyd, mert később sem lesz máshogy! :)
2016. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem nem veszíthetsz semmit,nyugodtan írj rá.
2016. máj. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Andicika ***** válasza:
100%

Írni írhatsz csak vagy nm fog visszaírni, vagy nm lesz szerelem belőle vagy mindkettő :))

Nm hinném h összejöttök,nm rosszindulatból mondom...

2016. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Barátként rendben van, 14-15 évesen engem is körberajongtak a 11-12 éves kisfiúcskák, de én kisöcsiként tekintettem rájuk. :-) Többet biztosan nem akarna tőled a lány, nagyon nagy köztetek (legalábbis így tizenévesen) a korkülönbség!
2016. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!