Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ehhez ti mit szólnátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ehhez ti mit szólnátok? Bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm (vagyis komolyabb kapcsolat) és mostmár úgy vagyok hogy biztos velem van a gond. Pedig a lányok általában szeretik a romantikus pasikat, nem? Én annak vallom magam. Ha lenne barátnőm én mindig csókkal köszönteném. Szülinapjakor akár egy romantikus vacsorát is összedobnék (jól tudok főzni és szeretek is :) gyertyával, rózsaszirmokkal az asztalig... Ha bulizni mennénk és későn jönnénk haza a dzsekimet odaadnám, közös esti filmezésnél a mellkasonra dölhetne.. Vagy mostmár nem ezek jönnek be hanem a kigyúrt vadállatok? (egyébként magas vagyok meg izmosabb is csak nem vadállat). Vagy csak én nem találtam pénzéhes csajokon kívűl mást aki ezt is tudja értékelni? Nyugtassatok meg hogy azért még nem jár itt a világ?

2016. máj. 4. 21:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked a tutit :)

Nekem a gyengéim az ilyen fiúk,de ha emellett nem vonzódnék hozzá nem tudnék vele összejönni,mert nem bírnám megcsókolni meg ilyesmi. És bárki bármit mond,szerintem a külső is számít. És természetesen én is foglalkozom magammal,meg is vagyok elégedve a testemmel,és magammal (csakhogy ne mondjátok h vannak elvárásaim és cserébe nem adok semmit ;D)

Szóval a lényeg h maradj ilyen,mert amúgy sok lány szereti az ilyen fiúkat csak sajnos kevés van belőlük és talán ezért sem botlottam még soha egybe se :D

2016. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Egyenes út ***** válasza:

Küldesz priviben képet magadról?:$$$$

16/L

2016. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ez nem romantikussag. Az osszes kapcsolat ilyen . Ez egy alap . A romantika nem innen kezdodik. Es Amugy imadom az altalanasosotast. Meg nem valoszinu hogy ezert nem bírnak . Lehet hogy a kulsod nem olyan jo vagy a kisugárzásod es a külső fog meg eloszor . De azis lehet hogy a szad a budos XDD 15/l
2016. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, tudod erre szokták mondani hogy mindenki magából indul ki. Már azt is látom ahogy sugárzik belőled az értelem. Nos lányoknak nem szívesen szólok be na de ha ezt akarják... Amúgy magas vagyok 187 cm és naponta edzek. És igényes is ebből adódóan rendes fodrászhoz járok, pattanásaim nincsenek, fogat, hajat mosok és rágozók.. De ugye ezek alapvető dolgok... Már akinek ;)
2016. máj. 10. 18:21
 35/43 anonim ***** válasza:

Engem miért csak a bunkó állatok találnak meg? :/

Jó lenne ha megismerhetnék egy olyan fiút mint te,de sajnos kevés van belőled.

2016. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Jók ezek a tulajdonságok, hidd el nekem!

Érdemes várni, és nem vágyakozni egy olyan ember után, aki leszar vagy nem értékel!!!

Sok lány van, aki megfelelő értékrenddel rendelkezik, bár a mai 12-16 évesek inkább a veszélyeztettek a médiától, egyúttal ettől is. :(

De kivételek mindig vannak, a lényeg, hogy soha, de soha ne add fel, és tartasd meg a hozzáállásod, ne adj lejjebb! ;)

2016. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Ohh álmaimból "léptél" elő. Bárcsak lenne egy ilyen pasim mint te. Nekem mindig vagy csak a nyápicok vagy a pénzéhes csak dugni akarok egyet fiúk jutnak...

Ha akarsz írhatsz ;)

2016. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Icc okéj tú bí géj... Komolyra forditva csak te nem talaltal penzehes csajokon kivul mast aki ezt is tudja ertekelni.:)
2016. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
#38 16L lemaradt bocs😅
2016. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Ezt csak normalis nonek,en az exemet elvittem wellnes napra,kulonbozo ettermekbe, foztem vele eggyutt, a mellkasomon aludt el, behuzta 4pulcsimat, akkor romi volt meg minden de ha egyszer megolik benned ezeket az erzeseket mint pl bennem akkor nagyon mehez ujra romantikusnak lenni,ez kb fel eve volt, azota meg varok egy norm kapcsolatot, aki tenyleg megerdemli. Jol valaszd ki a parodat ☺

15/F (nem nem apuci fizette hanem elmentem hetelni,es maszekolni,mindent en fizettem , nem bantsm meg mert en dolgoztam erte es sajat hulyesgre ment el, de nagyon jol gondold at) sok szerencset ☺

2016. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!