Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjak el egy lányt első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjak el egy lányt első találkozásra?

Figyelt kérdés

Régebben már volt találkozóm egy másik lánnyal, csak szimplán sétálgattunk. Az sem volt annyira nagyon rossz, de tudnátok mondani esetleg még ötleteket, hogy hova mehetnék el vele? Ti hol kezdtétek?

17/F



2016. máj. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Fagyizni,pizzázni,hamburgerezni

Vagy séta az erdőben-parkban

Mozizás, biciklizés

Esetleg egy jó kis étterem :D

Most így hirtelen ennyi

2016. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem leírni, hogy kajálni nem szívesen vinném el, az valahogy nekem nem jön be :D

Illetve még a mozi sem annyira. Tudom, hogy szinte ez a legelterjedtebb, de az, hogy 2 órán keresztül egymáshoz sem szólunk..., ez valahogy szintén nem felszik nekem :D

2016. máj. 4. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Disco
2016. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
séta egy közeli parkban, erdőben vagy csak egy nyugisabb részén a településnek. szerintem első találkozóra a séta a legjobb, mert akkor csakis egymásra tudtok figyelni :)
2016. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami nyugodtabb park ahol padok vannak vagy esetleg egy kevesbe forgalmas, eldugodtabb hely. :)
2016. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!