Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar?

Figyelt kérdés

Zavar titeket ha egy lány teltebb a vele egykorúaknál? És imponál ha dolgozik azon hogy kicsit karcsúbb legyen, vagy nem igazán számít, csak az hogy most hogy néz ki? Ez így kicsit furcsán hangzik de remélem értitek mire gondolok. :D

15/L



2016. máj. 4. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire teltebb, itt is van több kategória. Ha annyira nem vészes akkor nem számít és igen imponál, ha dolgozik rajta, az mindenképpen pozitívum.
2016. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magasságod és testsúlyod?
2016. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
Személy szerint a teltebb alak sokkal jobban bejön, mint egy vékony testalkat, és lényegében igen.. egy kicsit imponálna, ha karcsúbb akar lenni.
2016. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
156cm 65kg
2016. máj. 4. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
156 cm-hez 65 kg?! Én 178 cm vagyok és 64 kg. És abszolút nem vagyok vékony, sportos és izmosabb vagyok, tökéletes testem van (vagyis úgy értem, hogy nem kövér és nem túl vékony :DDDD). Tehát ez már nem teltebb, hanem szó szerint duci, amilyen a kérdező. Amúgy dolgozz rajta, igen. Az mindenképpen pozitívum. :)
2016. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem igazán tetszenek a telt lányok. Sőt még a kövérek is. :3 Ha engem kérdezel, akkor ne változtass. :3
2016. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!