Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha megbeszél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha megbeszélem egy sráccal, h adott napon találkozunk és aznap derül ki, h tegyük fel du 4. akkor tovább kommunikál velem és kb 20 perc múlva benyögi, h bocsi szarul vagyok ma még sem jó?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:38
 1/6 Egyenes út ***** válasza:
100%
Azért mert nem akar veled találkozni.Nem tettszel neki.Ennyi.Hanyd a pics*ba..;))
2016. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jobb programja akadt, még sem akar veled talizni, csak húzza az agyadat. hagyjad. :)
2016. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez van, akkor nem kellek neki... szomorú, de belátom
2016. máj. 5. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
keress jobbat. Vagy ne beszélj vele, aztán, ha korábban nagyon akart téged, akkor majd el kezd hiányolni:) Aztán majd ő fog téged keresni.
2016. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj, h ez a helyzet 2 éve kb. ... egy idő után mindig keres... de nem kíváncsi a dolgaimra rám sem ezt figyeltem meg... bár nagyon ritka az a srác, akinek valóban fontos egy lány... és nem csak a saját vágyait/ szükségleteit szeretné kielégíteni... tudom erről, a lányok tehetnek, h ilyenek lettek a srácok
2016. máj. 6. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Lényegében a lányok is tehetnek róla de szerintem a filmek és a média anyagok terjesztik ezt leggyorsabban.Én pl megbecsülöm a barátnőmet,én a ritka srácc

ok közé tartozok és romantikus is vagyok.Ha 2 éve ez megy hagyd már ott csak az időd pocsékolod.(tapasztalat)Nem akar téged csak szorakozik, ha akarna is ezután, én elküldeném.Az élet túl rövid hogy arra pazaroljuk aki nem értékeli.Ezt sose fogod visszapörgetni, az a 2 év alatt rengetek fiút megismerhettél volna sőt talán rendeset is. (mint én :D) Hány éves vagy?

2016. máj. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!