Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bnőmmel óvszer nélkül szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmmel óvszer nélkül szerelmeskedtünk, de pár perc után abbahagytam. Még aznap volt a menstruációja, de 2 óráig tartott. Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Biztosan nem élveztem bele. De aggaszt minket a menstruációja. Teherbe esett volna?

Tegnap történt az eset.

2008. okt. 16. 15:31
 2/9 anonim ***** válasza:
nem volt szűz vagy valami más???nem voltál durva vele?elég nedves volt?Lehet a hüvelyét megsértetted véletlenül...
2008. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hmm...hát ez érdekes.

ha esetleg szűz volt akkor az nem menstruáció volt hanem a szüzességének az elvesztése...(mongyuk ha óvszer nélkül csináltátok biztos nem volt már szűz)

tehát az is lehet hogy elég durván csináltad/csináltátok és akkor megsérülhetet a a hüvely fala.

ilyen nincs hogy menzesz 2 óráig tartson:S

2008. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szüzességét egy hete vettem el, ez volt a második szeretkezésünk.

De először sem vérzett, furcsálltam is.


Szóval akkor ez még a szüzességével függ össze?

2008. okt. 16. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem csináltátok durván akkor valószinűleg a szüzességével igen:) nembiztos hogy az első együttlét alkalmával teljesen átszakad a szűzhártya.szoval eza legvalószinübb:)

és nem kell attól tartani hogy esetleg terhes , mert akkor egyáltalán nem jön meg utána:D

2008. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. De akkor nem rögtön aktus közben kellett volna véreznie?

Mert azt mondta, hogy utána 2-3 órával történt. S tartott 1-2 óráig.

Azt hitte, hogy az a menstruációja volt, s ezért megijedt hogy csak eddig tartott.

2008. okt. 16. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül aktus közben kell véreznie, hiszen gyakori az is, hogy utána vérzik a lány. Ez biztosan a szüzességgel van összefüggésben.

Terhes nemigen lehet, habár vannak esetek, amikor első, max második hónapban is megjön egy nőnek (de nem 2 órával az aktus után), de általában már az első is kimarad. Ha fogamzásgátlót szed a lány, akkor igazán nem sok esélyt látok arra, hogy terhes legyen, sőt.

2008. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én másodszorra véreztem. Sőt, nem az elején hanem vmikor közben amikor pózt váltottunk. Semmi okotok az aggodalomra, de hamarosan lesz ha nem védekeztek rendesen!
2008. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A terhességnél a menstruáció a negyedik héten marad ki, nem a második napon. Nem úgy hogy megjön két órára aztán elmullik. Ilyen nincs. Biztos csak a szűzességgel van kapcsolatba. Akkor sikerült elvenned neki.
2008. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!