Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy a csaj elvesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a csaj elveszette az érdeklődését?

Figyelt kérdés

18F

Ő 20L

Igaz mikor most szálltam le vele a buszról többször összenéztünk.

Korábban több mint 1 éven keresztül szemeztünk,folyton leült mellém a buszon,mikor mellette álltam mindig rámpillantgatott és a haját babrálta vagy a ruháit. Meg ha előrébb ült a buszon még akkor is hátrapillantgatott rám. De már egy ideje semmi ilyet nem csinál...



2016. máj. 11. 07:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*elvesztette
2016. máj. 11. 07:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Néhány hete nem csinál ilyeneket...
2016. máj. 11. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia 18F!:D


Figyi...1év alatt sok minden történhetett.... Lehet, hogy lett barártja, nem? Ha nem lépsz semmit, ne várd azt, hogy örök időkig majd az lesz a vágya a lánynak, hogy veled szemezgessen a buszon. Már rég le kellett volna szólítanod. Megunhatta ezt a semmit.

De talán még nem késő, nem vesztesz vele semmit, ha következő alkalommal leszólítod.

2016. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. Annyira ragorcsoltok az ilyesmire. Ha mar egy eve szemezgettek es babralja a ruhait mikor ranezel az egyertelmu celzas hogy szimpatikus vagy szamara. Menj oda hozza a buszon ulj melle beszelgess vele egy kicsit es hivd el fagyizni :D lazan de udvariasan magabiztosan ahogy azt kell.20/L
2016. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért félünk lányokkal beszélgetni? Ugyanolyan emberek mint a fiúk, csak puncijuk van, nem fütyijük. Sose fogom megérteni miért kell félni tőlük, ha esetleg megtámadna ,akkor is elvileg te vagy az erősebb mert fiú vagy.
2016. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy elrontom,túlságosan kell nekem és annál hajlamosabb vagyok elrontani.És nem tudom hogy kezdjek vele beszélni ha mellé ültem.
2016. máj. 11. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol a tököd 18évesen? Így fog kihalni a magyar nép, mert képtelenek vagytok nőkhöz szólni, elkezdeni bármit is, hogy kapcsolat legyen belőle. könyörgöm. 18éves vagy. Gondolom volt már dolgod nővel. vagy lánnyal. Legyél tökösebb, aztán kérdezd meg, hogy van e kedve elmenni veled valahová. De ha már nem néz rád, esélyes, hogy erről lecsúsztál;)
2016. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, elég béna vagy... De ha még mindig úgy látod, hogy lehetne belőle valami, akkor nem kell egyből valami ismerkedős szöveget bevágni, hanem megkérdezheted, hogy mennyi az idő, vagy nincs-e nála papírzsebkendő pl és utána csak abból elkezdeni a beszélgetést.
2016. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!