Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen belső tulajdonságokkal...

Milyen belső tulajdonságokkal érhetem el, hogy felkeltsem a jobb csajok érdeklődését?

Figyelt kérdés

20/f

Fiúk nektek hogy sikerült?

Lányok, nektek erről mi a véleményetek? Milyen belső tulajdonságokkal lesz nagyon vonzó egy fiú?


Ha lehet, csak komoly válaszokat.



2014. júl. 26. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Humorral és mérsékelt pajzánkodással.

Ezen kívül persze fontos, hogy kellő szellemi partner legyél, és ez ne abban merüljön ki, hogy lepedőt húzol magadra:)

2014. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A belsőleg, vagy külsőleg jobb csajokét?
2014. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
külsőleg
2014. júl. 26. 13:27
 4/9 Igazmondó666 válasza:
egy tulajdonság nagy előnyhöz juttat azt meg úgy hívják hogy gazdagság
2014. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én kockákra bukom :)
2014. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elég jól élek, de a pénzéhes ribikre nem vagyok kíváncsi. kocka se vagyok
2014. júl. 26. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...én egész jó lányok figyelmét keltettem fel, azzal, hogy hülyéskedtem, és kicsit leszóltam őket...igazából csak hülyéskedtem nem akartam tőlük semmit, húgom barátnői voltak...de nekik ez bejött...pedig szerintem baromira nem erre kéne 'gerjedni'...mondjuk lehet inkább az aktuális poénok voltak amik bejöttek és nem a leszólás maga...mert nevettek és szerintem ez volt a fontos, hogy meg tudtam őket nevettetni...


valójában érzelmes és érzékeny vagyok...szerintem unalmas mások szerint nem...egyáltalán nem vicces a valódi oldalam, de ezt nem mutatom meg akárkinek...szóval a saját belső értékek alapján válassz lányt...ne a külsőt figyeld hanem a saját és a másik belsőjét :)


21F

2014. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Belso tulajdonsagokkal ez nem fog menni (kiveve ha a penzt belso tulajdonsagnak tekintjuk). A lanyoknak sajnos csak a "kulso tulajdonsagok szamitanak.
2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonságokkal akarsz külső tulajdonságokat fogni? Róka fogta csuka..
2014. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!